muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MACHINE HEAD

11.3.2013 Kalifornské thrash-metalové kvarteto Machine Head začalo psát skladby pro novou desku. Oznámil to frontman Rob Flynn na oficiálních stránkách kapely.
7.8.2012 Další festivalový víkend je před námi, tak jdeme to. Připadá na něj i Brutal Assault, jeden z největších domácích metalových festivalů a jeden z mála českých festivalů, který má - alespoň co se okruhu fanoušků svého žánru týče - respekt v zahraničí.
8.5.2012 Těžko hledat slova, která by správně vystihla postavení Metallicy v současném hudebním světě. Pro část posluchačů nehynoucí legenda vydávající jedno skvělé album za druhým, pro některé vyhaslá hvězda...
30.4.2012 Pôvodne holanské vydavateľstvo Roadrunner Records po viac ako tridsiatich rokoch pravdepodobne končí. Deje sa tak po tom, čo jeho majiteľ Warner Music Group oznámil škrty v rozpočte labelu.
23.4.2012 Dánský festival Roskilde, který se uskuteční na začátku července poblíž stejnojmenného města, zveřejnil na svém webu plakát s 93 novými jmény.
9.2.2012 Květnový koncert Metallicy bude spojen s dalším velkým jménem trash-metalové scény. Jako hlavní předkapela totiž zahraje kalifornská formace Machine Head.
31.1.2012 Německý festivalový gigant Rock am Ring se může pyšnit tím, že s pětiměsíčním předstihem vyprodal všechny vstupenky na svůj letošní ročník. Dobrou zprávou pro české zájemce je, že na českým hranicím bližší norimberský Rock im Park jsou stále k dispozici.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
14.12.2011 Ministry, Dimmu Borgir, Immortal, Moonspell, Heaven Shall Burn nebo Paradise Lost – ti všichni už před časem byli potvrzeni pro nadcházející ročník Brutal Assaultu. Ani nebylo zapotřebí dlouho čekat a hned se line-up rozšířil o další jména.
25.11.2011 Naši jižní a západní sousedé přinášejí dobré zprávy pro metalové fanoušky. Týkají se kapely Metallica, která byla dnes potvrzena jako headliner rakouského festivalu Nova Rock a německých dvojčat Rock am Ring a Rock im Park.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.