muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LUCIE BÍLÁ

2.3.2014 Sázavafest, který se letos opět uskuteční v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, bude ve znamení elektroswingu, vystoupí formace Bart and Baker a Klischée, své zastoupení však budou mít i stálice české hudební scény.
29.11.2013 Český slavík čelí salvě kritiky. Po kontroverzním vyjádření Richarda Krajča ke Karlu Gottovi však nyní převažuje vyřazení umělce, který si říká Řezník.
12.10.2013 Lucie Bílá, chameleon české pop music, má nový kabát, po teniskách, operách, superstarech, nyní útočí zpátky na diskotéky. Kontroverzně přijatá podoba několikanásobné držitelky Slavíka se završila s podobně laděným videoklipem.
26.11.2012 Překvapení v kategorii zpěváků přinesly výsledky letošního ročníku ankety Český slavík. Poprvé po čtrnácti letech totiž nezvítězil favorizovaný Karel Gott. Veterán ankety letos skončil na druhém místě, porazil jej mladý písničkář Tomáš Klus.
11.10.2012 Letos uplynulo třicet let od vzniku kapely Arakain. Výročí oslavuje jak kapela samotná, tak i její zakládající člen a dlouholetý zpěvák Aleš Brichta. Každý ovšem samostatně. A samostatné budou i blížící se vrcholy oslav.
17.7.2012 Desátý ročník největšího metalového festivalu u nás opět do Vizovic přilákal desítky tisíc příznivců metalové hudby, těšících se na hudební zážitky a skvělé koncerty.
20.12.2011 Kapela Arakain bude v příštím roce slavit třicáté výročí od svého založení. Vše vypukne v březnu, kdy zahájí koncertní turné napříč celou republikou.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
17.10.2011 Kapela No Name vydala 10. októbra „Nový Album“. Fanúšikovia na ňom nájdu typickú muzikantskú hravosť kapely, nadhľad a k tomu vynikajúce texty. Spomínané naznačuje prvý singel „Ženušky“ – duet frontmana kapely Igora Timka a popovej divy Lucii Bílej.
5.8.2011 Devatenáctý ročník Benátské noci byl predčasne ukončen v nedeli, proto vám zde přinášime fotografie z posledního dne festivalu, kdy vystoupili například Scooter, Clawfinger, U.D.O., ale i Aneta Langerová, Lucie Bílá nebo Chinaski.

1-10 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.