muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LUCCA

10.2.2012 Uzávěrka podání přihlášek na populární Red Bull Music Academy se pomalu blíží. Všichni, kteří by se chtěli podívat na letošní ročník do New Yorku, by si měli v kalendáři označit datum 2. dubna.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
28.2.2011 Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu.
10.8.2009 Příští pátek se v Incheba Areně na pražském Výstavišti uskuteční halová party Prague Summer Sessions, na které se coby headliner představí britský techno DJ Carl Cox, jenž se do naší metropole vrátí po dvou letech.
6.5.2009 Loňský ročník festivalu Midnight Sun přinesl doslova pastvu pro vyznavače severské hudební alternativy, ostatně stačilo pohlédnout na program čítající dánské Efterklang nebo Islanďanku Hafdís Huld. Letos oproti tomu sází na osvědčená jména.
23.4.2009 Festival Creamfields, to není pouze elektronická taneční hudba, ale také živé koncerty. Minulý týden v Praze vystoupila britská hiphop-jazzová formace US3 a právě ta se do České republiky v červenci coby jedno z lákadel Creamfields vrátí.
21.11.2008 Dvě podstatné novinky začátkem příštího měsíce čekají nejpopulárnější českou DJku Luccu: 6. prosince proběhne v pražském klubu Mecca premiéra její nové rezidentní noci Acapulco a o dva dny později jí vyjde debutové album Reformation.
12.8.2008 V maďarském hlavním městě dnes začíná šestnáctý ročník největšího středoevropského festivalu. Sziget, který potrvá do neděle 17. srpna, během sedmi dnů nabídne přes dvě stovky interpretů na zhruba šedesáti scénách.
8.1.2008 I v letošním roce bude ulicemi Prahy brázdit Tramix - tramvaj s jedinečnou taneční party přímo na palubě. Poprvé vyjede tento pátek z Náměstí Míru a svou okružní jízdu zakončí u klubu Retro Music Hall, kde bude akce pokračovat až do rána.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.