muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LUBOŠ ANDRŠT

21.3.2015 Framus V a jejich klasické dílo Město Er, vysoce osobitá sólová deska Capricornus, nadčasové bluesrockové album Blues z lipového dřeva sestavy Luboš Andršt Blues Band, což byla v podstatě superkapela v intencích tohoto názvu...
24.6.2013 Tucet skladeb včetně tří bonusů je kytarovou a z části i autorskou vizitkou Luboše Andršta, jenž také skladby vybíral. Nenajdeme zde špatnou nahrávku, ale u kolekce s podtitulem Best of lze polemizovat nejen se zúženým časovým záběrem.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
20.12.2010 Dá se u nás dnes uživit hudbou? Doufám, že jsem důkaz, že ano, i když milióny zrovna nemám. Stále ale platí „mnoho povolaných, málo vyvolených“...
23.7.2010 Zdravím Vás. Dnes se po Radimovi Hladíkovi (minulý díl), podíváme na další, dá se říci, legendu české kytary, Luboše Andršta. Jeho jméno je spojováno především s blues a jazzem, i když jeho záběr je samozřejmě...
1.3.2010 Ve čtvrtek 4. března se v pražském Paláci Akropolis uskuteční dobročinný koncert na pomoc vážně nemocnému bluesmanovi a kytarovému virtuózovi Stevu Whiteovi.
28.1.2010 V pátek 29. ledna pokřtí trio Michala Prokopa, Luboše Andršta a Jana Hrubého nový pražský klub Kuře v Hodinkách. Prostor s kapacitou pro stovku hudebních posluchačů se otevírá ve stejnojmenné restauraci v Praze na Žižkově.
14.9.2009 Dnešní host této rubriky byl vyhlášen nejlepším zpěvákem již na 1. československém beatovém festivalu v roce 1967. Tuto skutečnou legendu českého rocku jistě nemusím představovat.
18.12.2008 Michal Prokop se svou kapelou Framus Five zítra večer vystoupí v pražském Divaldle Archa. Koncert se ponese v duchu předvánočním, ale i narozeninovém. Dva členové kapely - houslista Jan Hrubý a kytarista Luboš Andršt – totiž slaví šedesáté narozeniny.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.