muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LOVE PLANET

9.4.2008 Na letištní ploše aeroklubu Tábor proběhly v minulosti festivaly Go Planet Roxy a Love Planet, na jejichž tradici chce letos navázat multižánrový hudební Planet Festival, který se uskuteční 13. a 14. června.
15.8.2006 Minulý víkend se na pražském výstavišti uskutečnil druhý ročník festivalu Love Planet."After every party I die and this is a party, you know?", konstatoval Chris Corner (I am X) na konci tohoto festivalu...
10.8.2006 Vypadají jako obyčejní dobře oblečení a učesaní chlapci ze Skotské vrchoviny, kteří zrovna vyjeli na výlet se svojí college. Ale zdání klame.
3.8.2006 Druhý ročník festival Love Planet se rozjede už o příštím víkendu, tentokrát v areálu pražského Výstaviště. V pátek 11. a v sobotu 12. srpna zde zahrají Pet Shop Boys, Franz Ferdinand, I Am X, Hooverphonic, Ministry, The Rasmus, Loonaloop, nebo Body Count.
2.8.2006 Belgickou skupinu Hooverphonic jsme v Praze mohli naposledy vidět bezmála před dvěma lety, kdy zahrála v klubu Roxy. Letos své české příznivce ale potěší hned dvakrát: už příští týden se Hooverphonic představí v rámci festivalu Love Planet na Výstavišti a v polovině října odehrají sólový koncert v klubu Abaton.
29.5.2006 Festival Love Planet se s definitivní platností uskuteční ve svém původním termínu, 11. a 12. srpna, v areálu pražského výstaviště. Z předem avizovaných hvězdných koncertů návštěvníci nepřijdou mimo jiné o skupiny Pet Shop Boys, Franz Ferdinand, Ministry, či Body Count.
24.5.2006 Pro nedočkavce, kteří se těší na festival Love Planet, teď máme další velkou ránu. Po zrušených koncertech kapel Audioslave a HIM se mění místo konání celé akce.
18.5.2006 Spekulace ohledně opětovného zrušení turné kapely Audioslave se i po roce ukázaly býti pravdivými. Stejně jako loni kapela ruší své koncertní turné a ani tentokrát nepotěší své české příznivce.
17.5.2006 Kapela Audioslave podle neoficiálních informací opět ruší své koncertní turné. Zda-li skupina opět zklame i své české příznivce je stále ve hvězdách, ovšem sousedé z Rakouska už jasno mají.
5.5.2006 Co lze očekávat od hudebníka formátu Chrise Cornera, člena elektropopových Speaker Pimps a frontmana projektu I AM X, který vystoupil v sobotu 29.4. v Lucerna Music Baru? Především nevšední hudební zážitek. I stalo se…

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.