muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LOVE GANGSTERS

21.5.2007 Českobudějovické elektro-popové duo Love Gangsters vydává svou debutovou desku Viva Sicherheits, na níž posluchači zprostředkovává vzrušující výlet do osmdesátých let a temnějších zákoutí lidského podvědomí.
6.4.2007 Už jen prodloužený velikonoční víkend a Faithless budou v Praze. Do české metropole zavítají po šestileté odmlce, aby v živé podobě představili své loňské comebackové album To All New Arrivals které vydali na sklonku loňského roku.
19.2.2007 Ačkoliv album Viva Sicherheits českobuudějovické electropoppunkové dvojky Love Gangsters bylo dokončeno již zhruba před rokem, svého vydání na CD se dočkalo až dnes. Jedním vrzem pánové berou i jeho křest, který proběhne v rámci dnešních Free Mondays v pražském klubu Roxy.
5.12.2006 Rok se s rokem sešel a tak opět nastává čas nejrůznějších rekapitulací a zúčtování. A nejde jen o anketu Český Slavík. Rekapitulovat bude také projekt pražského Paláce Akropolis a agentury 10:15 Future Line.
20.10.2006 Pokud patříte mezi příznivce electro-popu, možná jste v poslední době zaslechli o českobudějovickém duu Love Gangsters. To se ostatně představí ve středu večer v rámci dalšího večera z řady Future Line v pražském Paláci Akropolis.
3.6.2006 Slibovaná první část fotoreportáže z Bitev o Sázavafest, které se uskutečnily o uplynulém víkendu v Kutné Hoře, je zde. Tentokrát se zaměříme na pátek, kdy vystoupili...
11.5.2006 Finále letošních Bitev o Sázavafest se nezadržitelně blíží. Už 26. a 27. května se v Kutné Hoře utkají kapely, jejichž demonahrávky udělaly na porotu největší dojem a zasoutěží si o čtyři hrací časy na letním Sázavafestu, který se uskuteční od 3. do 6. srpna.
5.4.2006 Future Line, projekt podporující mladé nadějné kapely, se tentokrát ponese ve znamení elektroniky. V úterý večer dostane prostor českobudějovické duo Love Gangsters a pražská skupina Lakeside X.
15.3.2006 Z více než dvou stovek přihlášených kapel vybrala porota soutěže Bitvy o Sázavafest osmici finalistů, která se po boku Clou, Post-It, Petra Bendeho, Gáby Al Dhábby, či loňských vítězů, kapely Rybičky 48...
13.3.2006 Synthpopoví melancholici Lakeside X (donedávna známí pod názvem Lakeside Church) natočili videoklip ke svému novému singlu Follow Me, poslednímu z loňského debutu Sunrise.

7-16 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.