muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LOU REED

11.6.2014 Závěr prázdnin i letos bude patřit na jihu Moravy tradičnímu festivalu „nepopulární hudby“ , mikulovskému Eurotrialogu. Letošní šestnáctý ročník je navíc symbolicky věnován nedávno zesnulému Filipu Topolovi a Lou Reedovi.
27.10.2013 V 71 letech dnes zemřel americký hudebník a někdejší frontman legendárních The Velvet Underground Lou Reed. Příčina úmrtí dosud není známa, ale Reed byl již dříve ve špatném zdravotním stavu, letos zrušil turné a podstoupil transplantaci jater.
15.9.2013 Aby člověk někdy slyšel o básni Havran, nemusí být nijak zanícený čtenář. Toto nesmrtelné dílo amerického romantika Edgara Allana Poea je zařazeno snad do všech školních čítanek. Není ale od věci poznat kultovní báseň i z jiné strany.
25.7.2012 The Velvet Underground, legendárna kapela, ktorá spájala Lou Reeda a Johna Calea oslavuje tento rok 45. výročie vydania ich debutového albumu. Pripomenú si ho už 1. októbra rozsiahlou reedíciou.
12.7.2012 Trenčínský festival Bažant Pohoda, mimo nespočet výborných interpretů, nabídl především pohodovou atmosféru. V první části fotogalerie se ohlížíme mimo jiné za koncerty Elbow, Bat for Lashes, Lou Reeda, Caribou nebo Two Door Cinema Club.
10.7.2012 Hovorí sa to každý rok. Ako sa Pohoda vymyká všetkým pravidlám, festivalovým i slovenským, ako je oázou ideálov v neideálnej realite. Aj ja by som mala svoje pochybnosti, nebyť toho, že som každoročne svedkom lásky a pozornosti.
5.7.2012 Lou Reed, legendární americký muzikant a člen kultovních Velvet Underground, se vrátil do našich končin. Poté, co se včera představil v pražském Divadle Archa, jej dnes čeká vystoupení na zahajovacím večeru trenčínského festivalu Pohoda.
15.3.2012 Šance vidět Lou Reeda v červenci na československých koncertních podiích se zdvojnásobila. Kromě slovenského festivalu Pohoda totiž sedmdesátiletý zpěvák vystoupí 4. července v pražském divadle Archa.
1.2.2012 Památku nedávno zesnulého dramatika a politika Václava Havla uctí v úvodní večer letošního ročníku slovenského festivalu Pohoda jeho osobní přátelé. Vystoupí zde česká undergroudová legenda The Plastic People of the Universe a také americký muzikant Lou Reed.
16.1.2012 Více či méně zajímavé, pozitivní i negativní, veselé i smutné. Zážitky s hudbou mohou být jakéholiv. Abychom naši výroční bilanci trochu odlehčili, přinášíme vám ty nejlepší a nejhorší zážitky, s jakými jsme se 2011 setkali.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.