muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LIVING ROOM

8.2.2009 Celoroční soutěž kapel RGM Live Space postoupila ke koncertním kolům. Porota, ve které zasedají mimo jiné Jan Čechtický z Ohm Square, Milan Cais z Tata Bojs nebo Michal Dvořák, vybrala z přihlášených kapel pětadvacítku postupujících, kteří se v nadcházejících týdnech budou utkávat o postup.
27.12.2008 Zatímco všichni netrpělivě čekáme na návrat Khoiby, pracuje její vzkřísitel Filip Míšek také na sólovém projektu nazvaném Dikolson.
5.9.2007 Zítřejším koncertem skupin Roe-Deer, Living Room a Dorian Gray´s Prostitutes v pražském klubu Rock Café odstartuje společný charitativní projekt labelu Championship Records a občanského sdružení Bumbaris Paris, které si klade za cíl podporovat boj proti rakovině.
25.8.2007 Rekordní patnáctitisícová návštěva poctila debutní ročník Sázavafestu v jeho nové lokaci, Kácově na Kutnohorsku. My vám nyní přinášíme fotogalerii, která zachycuje mimo jiné koncerty Skye, Kosheen, Illustratosphere, dalších...
25.3.2007 Podaří se Toneless navrátit se na svou původní pozici? Půl roku po svém vydání se debutové album Shine and Sing dočká svého křtu, který se uskuteční v rámci středečního koncertu v pražském klubu Futurum.
6.3.2007 Poslední březnový večer bude v pražském Abatonu zasvěcen jarní klubové mutaci festivalu Sázavafest. Na dvou živých scénách se v rámci akce představí mimo jiné rakouská kytarovka Fortunas Favourites, slovenší skáčkaři Polemic, či domácí skupiny Post-It, Southpaw, Roe-Deer, Švihadlo, nebo Sto zvířat.
19.2.2007 V rámci zítřejšího pokračování projektu Future Line se v pražském Paláci Akropolis představí skupiny Living Room a Panama, jež bývají označovány za současné objevy domácí kytarové scény.
22.12.2006 Již tradiční předvánoční dýchánek si na zítřek do pražského Rock Café připravila kytarovka Roe-Deer, která letos vydala své nové album Take.
22.9.2006 Kapela Living Room se na včerejším křestu svého debutového alba Trendsetters, First Movers, Fast Followers v pražském Paláci Akropolis rozloučila se svým dosavadním zpěvákem Petrem Pliskou, který podle informací na stránkách kapely míří na sólovou dráhu, a představila nového frontmana Tomáše Cikána.
20.9.2006 Pěknou řádku zajímavých akcí zítra přinesou pražské kluby. Kromě koncertu brazilských hardcoreových Sick Terror a křestů novinek Living Room a Mňágy a žďorp, o nichž jsme již psali, budete moci vyrazit třeba na koncerty brněnských Gulo Čar, Xaviera Baumaxy, nebo legendárních Psích vojáků.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.