muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LILY ALLEN

17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
17.6.2014 Národný štadión vo Varšave hostil počas troch júnových dní ďalší ročník festivalu Orange Warsaw. V prvej časti fotoreportu sa pozrieme na prvé dva dni, počas ktorých zahrali napríklad Florence and the Machine, Snoop Dogg, Pixies, Queens of The Stone Age, Lily Allen a The Kooks.
17.4.2014 Už skoro za týden tu máme koncert Robbieho Williamse, který opět swinguje. Na své loňské album Swing Both Ways si pozval vedle dalších hostů i Lilly Allen, s níž nazpíval swingovou klasiku Dream A Little Dream (která svého času zněla například z úst The Mamas & The Papas).
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
28.3.2014 I když se rakouský Frequency Festival koná až v půlce srpna, už teď je známá polovina účinkujících. Mezi nově potvrzenými jmény nalezneme The Kooks, NOFX, Lily Allen, Rudimental a You Me At Six.
14.11.2013 Sedmadvacetiletá Angličanka o sobě pět let po vydání výborného alba It's Not Me, It's You opět dává vědět. Kolekce, která zaujala jak veřejnost rádiovými singly Fuck You nebo Not Fair, tak oslnila hudební recenzenty napříč celým světem, se již brzy dočká svého následovníka.
14.11.2013 Lily Allen je zpátky. Po čtyřleté pauze, kterou trávila na mateřské dovolené, vypustila nové video se singlem Hard Out Here. A tato holka s ostrým jazykem si opět nebere žádné servítky.
20.12.2012 K vyhlášení vítězů v hlavních kategoriích Brit Awards dojde sice až v únoru. Tradičně se však v posledních letech s předstihem oznamuje laureát Ceny kritiků, která věští, kdo z vycházejících umělců by mohl v nadcházejícím roce uspět.
14.9.2012 Americká zpěvačka Pink se po čtyřech letech vrací a už příští týden vydává nové album nesoucí název The Truth About Love. Po singlech Blow Me (One Last Kiss) a Try si z něj nyní můžete poslechnout také píseň True Love.
3.6.2010 Slavný román Helen Fieldingové o korpulentnější třicátnici a jejích milostných dobrodružstvích se dočká své muzikálové podoby. Deník Bridget Jonesové je zatím poněkud překvapivě spojován s veskrze štíhlou Lily Allen.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.