muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

25.2.2014 Hodně dlouhá doba uplynula od dílu, kdy jsme se v rámci tohoto seriálu věnovali kytarovým aparátům. Než, ta doba opět nastala a my si dnes přiblížíme zase firmy opět podle již prověřeného postupu, včetně toho, že vedle známějšího jména se podíváme i na ty méně známé značky.
11.1.2014 V rámci našeho seriálu se věnujeme nejrůznějším tématům. Trochu jsme ale opomněli některé oblasti, o kterých se všeobecně ví, se kterými se běžně pracuje, ale které jsou také i nositelem výrazných poznatků, z nichž mnohé přinášejí velmi zajímavé závěry...
15.12.2013 A pokračujeme v našem doplňování jednotlivých kamínků mozaiky vývoje rockové hudby, kdy se, na rozdíl od předchozího dílu, zaměříme opět na určité období, kterému jsme se v základních dílech nemohli věnovat podrobněji.
10.8.2013 Ano, jsme tady opět s tím, abychom trochu vyrovnali svůj dluh ohledně kapel se zpěvačkou za mikrofonem. A nejen toto měřítko způsobilo, že jsme tentokrát zařadili kapelu Evanescence.
18.6.2013 V rámci našeho seriálu jsme se často věnovali výrobcům kytar, a to jak elektrických všech typů (tedy i elektroakustických pololubů, nízkolubů apod.), tak i akustických a akusticko-elektrických.
5.5.2013 Fanoušci, kteří se při prohlížení desek dovedli orientovat na obalech v takových slovech, jako dob, ének, gitár, basszusgitár, billentyushangszerek apod., už tuší, že dnes se podíváme na maďarskou rockovou scénu.
19.4.2013 Bez dlouhých úvodů navážeme dnes tam, kde jsme vývoj tohoto zajímavého substylu opustili, tedy na začátku druhé poloviny osmdesátých let. Nebudeme zde ani uvádět přílohu s přehledem článků a studií, zabývajících se vývojem rocku - to najdete v předchozím díle. Tak a jdeme na to.
3.4.2013 A jak jsme slíbili, tak jsme i dodrželi. Ano, v rámci našeho rozkrývání vývoje rockové hudby a jeho zákonitostí jsme tu opět s exkurzí do nitra nádherného a širokého fenoménu, obecně zvaného rocková muzika.
14.3.2013 Po poměrně delším čase opět přicházíme s exkurzí do světa elektrických kytar, lépe řečeno světa výrobců elektrických kytar. A tentokrát jsme dali dohromady dvě firmy, které si nezadají bohatou historií, hvězdnými uživateli a přitom obecná povědomost o nich není nijak velká.
6.3.2013 Po dlouhé době jsme tu opět s exkurzí do světa akustických a elektroakustických kytar. Spěcháme tak tímto dílem vyplnit určitou mezeru, která v rámci našeho seriálu vznikla, protože od posledního uvedení této tematiky uplynulo již přes dva a tři čtvrtě roku.

91-100 (215) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.