muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

4.1.2016 Správně bychom měli doplnit náš název takto: Budeme se zabývat seskupeními, které nesou onen přídomek super, ale které jsou dnes již nečinné. Přesto jejich význam byl natolik velký, že by bylo škoda, aby je zanesl prach času.
5.12.2015 Jó, to bylo ale slávy! Tento styl, jehož nejklasičtější vrchol se odehrál v první polovině sedmdesátých let, se stal vysoce vlivným a ve své době i velmi slavným (jakkoli se to zdá z dnešního pohledu nadnesené).
16.11.2015 Přes rok a půl jsme v rámci tohoto seriálu nepsali o kytarových aparátech. A ne že by nebylo o čem psát, to je snad každému jasné. Sice jsme u těch nejzákladnějších firem uvedli dodatky (přece jenom je to již hodně přes deset let, co jsme o nich psali), ale naposledy jsme si přiblížili výrobce aparátů v prosinci 2012.
23.9.2015 Název naší dnešní studie je hodně lakonický. Správně by se měl jmenovat Nejznámější skladatelé klasické hudby, kteří byli nejvíce upravování rockery. Proč? Protože o to totiž jde. O spojení klasické hudby s hudbou rockovou a o vzájemný vliv obou břehů hudebního řečiště.
31.8.2015 Dávno, dávno už tomu, co jsme se v rámci tohoto seriálu věnovali kráskám za kytarou. Ano, celkově jsme se tomuto tématu věnovali na konci roku 2006, kdy jsme si uvedli ta historicky nejproslulejší jména, jako Jennifer Batten, Lita Ford, Joan Jett, Chrissie Hynde, Nancy Wilson, Bonnie Raitt,...
24.7.2015 Stále věčné téma? Aby ne! Všude tam, kde se pracuje s lidmi, se také musí s lidmi a jejich povahami počítat. No, počítat. Můžete být připraveni na všechno, můžete spolupracovat s lidmi desítky let, a přesto vás dokážou pořádně překvapit. Hlavně nemile. Jenže tak to už bývá.
5.7.2015 Je málo takových okamžiků ve vývoji rockového fenoménu, kdy se vývoj posune skokově někam úplně jinam, kdy se dosud předvídaná křivka cest jednotlivých kapel, stylů a celkového obrazu hudby změní, a to hodně výrazně.
11.6.2015 Na základě vašich ohlasů opět přicházíme s exkurzí do kytarových firem, k výrobcům kytar elektrických. Kdo nás dnes čeká? Jsou to dvě velké, ve světě vysoce uznávané značky.
20.5.2015 Tak, a máme zde další díl našeho průniku do světa efektů, který je součástí širšího ucelujícího pohledu na svět elektrické kytary. Samozřejmě, že jde opět o firmy, zabývající se všemi těmi kytaristy milovanými krabicemi, šlapkami, footpedály, stompboxy, single-efekty atp.
4.5.2015 V rámci našeho seriálu se díváme na rockový svět z mnoha nejrůznějších úhlů. I těch historických. Ale co se třeba podívat na ten úplně nejposlednější vývoj a říci si, jak se dál ubírá hudební scéna na počátku nového tisíciletí a co zrovna teď letí a je právě in...?

71-80 (215) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.