muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

6.9.2016 A je to tady. Téma, do kterého se nikdy moc nikomu nechtělo, ale které mne vždycky hrozně moc lákalo. Proč? Protože, a to si, přátelé, přiznejme, potkat dobrého manažera je pro každého muzikanta výhra - a potkat super manažera je pak splnění muzikantských snů.
15.8.2016 Témat, která zde v rámci tohoto seriálu probíráme, je opravdu hodně, takže až opět po roce se dostáváme opět ke krabičkám, kytarovou veřejností milované a někdy i hojně diskutované, přesto zcela nezbytné součásti celkového zvuku a feelingu.
3.6.2016 Tak, a problém. Ale vlastně ne. Přiznám se hned od začátku, že nebudu moci dodržet potřebnou míru objektivity, když budu psát o Woodstocku a jeho odkazu. Proč? Protože to je moje srdeční záležitost jako hrom. Nakonec ale proč ne?
25.5.2016 Tak, a je to tady. V dnešním díle si uvedeme výsledky naší ankety, kterou jsme nazvali Síň slávy, a to podle pravidel, která jsme si nastavili už při jejím vyhlášení. A protože je málo místa, pojďme hned na to.
21.5.2016 Bluesový muzikant, ještě k tomu jeden z těch současných (rozuměj tomu mladých) a navíc i komerčně úspěšný - no je to v současných dobách možné? Ano, a to v osobě Kennyho Waynea Shepherda.
28.4.2016 No, to je název, co? Ale ono to sedí. Víte proč? Protože vám dnes představíme ty nejznámější, nejlepší, nejopěvovanější kytarové efekty. Říkáte si, no, to už tady bylo. No jo, ale my k tomu přidáme i ty skladby, kde je můžete slyšet v akci.
30.3.2016 Cože? Co to je AOR? Nějaká zkratka pro výuku či nový obor jako Academy of Rock nebo označení sbírky plesnivých evergreenů, něco jako Absolutely Obsolete Records?
20.2.2016 Pravda je, že jsme v rámci tohoto seriálu přece jen dávali velký prostor kytarám a aparátům. Což bychom měli napravit, takže dnes, po roce, vás opět zavedeme do světa krabiček, těchto kytaristy milovanými a v tom kladném i záporném světle hojně diskutovanými důležitými doplňky zvuku, feelingu a celkového přístupu.
26.1.2016 „Podujal“ jsem se nelehkého úkolu zmapovat ty nejdůležitější události ze světa kytar. Nakonec, proč ne? Je důležité si uvědomit určité milníky. Ale protože co člověk, to jiný názor, a přece jenom se jedná o neskutečné kvantum informací pojmeme to trochu jinak.
18.1.2016 Na základě četných žádostí pokračujeme ještě jedním dílem, kdy doplňujeme a aktualizujeme nabídku a vývoj nejzákladnějších firem kytarového světa.

61-70 (215) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.