muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

11.9.2017 Tak tomuto tématu jsme se dlouho nevěnovali, takže to musíme rychle napravit. A jakému tématu? Ošklivě by se to dalo nazvat - kytara jako investice. My, kteří máme kytary rádi, si to spíše uvedeme jako Zasloužené ocenění krásy, kvality, historického významu, osobnosti a muziky. Proč ne? Vždyť to tak je, ne?
10.3.2017 Zajímavý vzorec, říkáte si, skoro takový matematický. Jenže ono to funguje. A leckde hodně dobře. Takže proč se na toto téma nepodívat tak, jak jsme na těchto stránkách již zvyklí, co říkáte? Zvláště když půjde o taková jména ze světové i domácí scény jako... Ne, teď ještě ne.
15.2.2017 Dnešní kapela významně pomáhala definovat pomp rock, subžánr, který v druhé polovině sedmdesátých let zažíval svůj obrovský a zasloužený zenit a jehož vliv se v odkazu určujících skupin a interpretů udržel až do dnešních dní.
2.2.2017 Přistoupit s objektivním přístupem k zmapování naší největší legendy po 4. prosinci 2016, kdy zemřel její zakladatel a protagonista Radim Hladík, kytarová ikona, skladatel, producent, pedagog a hudební osobnost, bylo velmi těžké.
18.1.2017 Po poměrně dlouhé době se na našich stránkách opět budeme věnovat elektrickým kytarám, kdy si tak doplníme už docela efektně dlouhou řadu firem, které se zabývají produkcí tohoto krásného nástroje.
3.1.2017 „Daktr, dakrt plííís...“ to jsme vyřvávali na večírcích v dobách, kdy si hardrocková kapela UFO razila vítězně cestu hudebním nebem. Psal se rok 1974 a album Phenomenon se poprvé vydrápalo do ankety Billboard. A skupina UFO se tak dostala do povědomí rockové veřejnosti, kde... kde vlastně zůstala dodnes. A to při stálé činnosti s jednou ne zase moc dlouhou přestávkou. Tímhle se nemůže pochlubit moc kapel.
28.12.2016 Není možné v historii rocku přehlédnout něco tak výrazného, a přesto obecně stojícího mimo hlavní proud obecné pozornosti, jako vliv skladatelsko-producentské dvojice Chinn & Chapman.
23.11.2016 Tak konečně jsme zase zde s profilem kapely, a to tak, jak jsme si na to již zvykli. Takže vedle historie a celkového přínosu kapely nás čekají samozřejmě základní alba a ... no vždyť už víte.
15.10.2016 Oblast, kterou jsme tak trochu při našich exkurzích do historie rocku obcházeli a která si to tedy rozhodně nezaslouží, to je fúze, pro kterou se již vžil zevšeobecňující název folk rock.
21.9.2016 Sólový kytarista metalcoreových Dillinger Escape Plan s výrazným prvkem prog metalu je opět jeden z těch kytaristů, kteří, jak se říká, na první pohled klamou tělem. Ale takhle to má být. Z jedné i druhé strany. Tam, kde očekáváme určité vzory a ono je to potvrzeno - fajn.

51-60 (215) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.