muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

23.10.2012 V minulých letech vycházely v rámci tohoto seriálu studie, kde jsme se zabývali historií rockové hudby a jejím vývojem v širším kontextu, vymezeném obdobím delším než posledních padesát šedesát let.
8.10.2012 Ano, je to zase tady. Jak už jsme uvedli minule, na základě vašich ohlasů opět přicházíme s blokem tří kapel, které vždy něco spojuje - ať už styl, obsazení, země původu... prostě něco. A copak to bude dnes?
15.9.2012 Když jsme před lety na těchto stránkách uvedli rozsáhlou mnohadílnou studii o historii a vývoji rockové hudby obecně, tak jsme se hned ve třech dílech věnovali heavy metalu jako takovému.
30.4.2012 Tak, a je to tady. Velikáni fenoménu, pro který se vžil pojem rocková písnička. Pojem, který je stylově ohraničen velmi nezřetelně a jehož interpretační vymezení není jednoznačné.
3.3.2012 V rámci našeho seriálu otevíráme další profil. Už když jsme kdysi psali o Nightwish, uvědomili jsme si, že máme hodně velkou rezervu jak v současných kapelách se zpěvačkou za mikrofonem, tak i obecně v tomuto stylu...
29.2.2012 V rámci našeho seriálu vycházely v minulých letech studie, které mapovaly více než půlstoletí vývoje rockové hudby. Rozebrali jsme si tuto problematiku z nejrůznějších úhlů a věnovali jsme se mnoha zásadním okamžikům...
1.2.2012 A už jsme zde opět s článkem, kdy se budeme věnovat kytarovým efektům. Lépe řečeno, přiblížíme si firmy, které všechna ta mršítka (sic), jak je jim občas láskyplně říkáno, vyrábějí.
20.1.2012 Po delší době opět přicházíme s blokem, kde se zaměříme na profily hned tří kapel najednou. Už jsme to tímto způsobem provedli několikrát, a vždy se to setkalo z vaší strany s kladnými ohlasy.
15.11.2011 Před nějakým časem jsme na těchto stránkách uvedli poměrně rozsáhlou řadu studií, které se týkaly vývoje fenoménu obecně zvaného rock či rocková hudba. A vzali jsme to ze všech možných úhlů, včetně detailního pohledu do kořenů této hudby.
17.10.2011 Dnes tedy pokračujeme v přiblížení si dalších firem, které se zabývají produkcí krabiček, footpedálů, stompboxů... A to zcela v intencích, které jsme uvedli už v minulém díle, který vyšel v květnovém čísle.

106-115 (217) 

na začátek posounout vzad předešlé 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.