muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

20.1.2013 Pokračujme dnešním dílem v naší cestě časem a přibližme si ony vzrušující události, které v podstatě ustanovily základy toho, čemu dnes říkáme obecně rocková hudba, a to ve všech jejích souvislostech, vazbách, vývojových etapách, eskalacích a fúzích.
20.11.2012 Je pravda, že toto téma se po všech našich exkurzích do hájemství hudby jako takové už přímo nabízelo. Takže proč ne? Zvláště když právě tato oblast přinesla ve vývoji rockové hudby výrazné momenty...
4.11.2012 V rámci našeho seriálu jsme tu opět s exkurzí do světa efektů, kdy si přiblížíme další světoznámé firmy, zabývající se všemi těmi krabicemi, šlapkami, footpedály, stompboxy atp. A to vše samozřejmě zcela dle zvyklostí, uvedených námi v předchozích dílech...
23.10.2012 V minulých letech vycházely v rámci tohoto seriálu studie, kde jsme se zabývali historií rockové hudby a jejím vývojem v širším kontextu, vymezeném obdobím delším než posledních padesát šedesát let.
8.10.2012 Ano, je to zase tady. Jak už jsme uvedli minule, na základě vašich ohlasů opět přicházíme s blokem tří kapel, které vždy něco spojuje - ať už styl, obsazení, země původu... prostě něco. A copak to bude dnes?
15.9.2012 Když jsme před lety na těchto stránkách uvedli rozsáhlou mnohadílnou studii o historii a vývoji rockové hudby obecně, tak jsme se hned ve třech dílech věnovali heavy metalu jako takovému.
30.4.2012 Tak, a je to tady. Velikáni fenoménu, pro který se vžil pojem rocková písnička. Pojem, který je stylově ohraničen velmi nezřetelně a jehož interpretační vymezení není jednoznačné.
3.3.2012 V rámci našeho seriálu otevíráme další profil. Už když jsme kdysi psali o Nightwish, uvědomili jsme si, že máme hodně velkou rezervu jak v současných kapelách se zpěvačkou za mikrofonem, tak i obecně v tomuto stylu...
29.2.2012 V rámci našeho seriálu vycházely v minulých letech studie, které mapovaly více než půlstoletí vývoje rockové hudby. Rozebrali jsme si tuto problematiku z nejrůznějších úhlů a věnovali jsme se mnoha zásadním okamžikům...
1.2.2012 A už jsme zde opět s článkem, kdy se budeme věnovat kytarovým efektům. Lépe řečeno, přiblížíme si firmy, které všechna ta mršítka (sic), jak je jim občas láskyplně říkáno, vyrábějí.

101-110 (215) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.