přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LETEM KYTAROVÝM SVĚTEM

14.02. V zářijovém čísle minulého roku jsme začali náš výlet po historicky nejvýraznějších labelech. A na základě vašich ohlasů, které byly vysoce...
06.01. Ale ano! Právě tohle nám, mimo jiné, ještě chybělo do té naší celkové mozaiky rockové hudby a v žádném případě se nejedná o něco méně důležitého, či dokonce podřadného. No to vůbec...
04.01. Ten a ten získal zlatou desku, ta a ta skupina byla oceněna platinou, toto album se stalo diamantovým... Tak tohle slýcháte, a koneckonců i my to uvádíme na těchto stránkách velmi...
26.12.2017 No tak to se zase povedlo. Struna, to je vlastně jazyk, kterým se vytváří tón. A na to má každý kytarista svůj zcela...
4.12.2017 Prostě na to muselo jednou dojít. V naší mozaice rockové hudby, kterou dáváme spolu dohromady v rámci tohoto seriálu už přes dvacet let, nemůžeme totiž vynechat vhled do této hodně osobité oblasti rockové hudby.
22.11.2017 Tak jsme se k tomu konečně dostali. K producentům. Aneb k oněm osobnostem v pozadí, které mají neoddiskutovatelný vliv na úspěch, ale také i na neúspěch interpreta či kapely.
20.11.2017 Jó, krabičky. Věčná otázka, věčné diskuze, věčný boj se zvukem - ale tak to má přece být, ne? A lhal bych, kdybych říkal, že nemám rád toto téma, naopak. Krabičky, pastičky, šlapky, to je něco, co nemůže kytaristu nechat v klidu.
15.11.2017 Roku 1974 bodují Deep Purple se svým novým zpěvákem alby Burn a Stormbringer s již menším tahem na bránu. Bad Company vydávají svůj pětinásobně platinový debut, na vlně platiny se veze i druhé album Aerosmith, Get Your Wings, a Sweet realizují svá dvě nejúspěšnější alba, Funny Adams a Desolation Boulevard.
13.11.2017 Nedá se nic dělat, přátelé, je potřeba si to přiznat. Sedmdesátky dovedly do dokonalosti to, co s menším či větším řevem vykouklo v předchozí dekádě. A to i z hlediska nastalých změn na mapě rockové muziky.
8.11.2017 Na našich stránkách jsme se zabývali aparáty a v drtivé většině těmi „dospělými“ neboli klasickými řadami komb a stacků. No ale co ta minikomba, co minihlavy, jak jsou na tom tato zařízení? Myslíte si, že by se jim neměla věnovat zvláštní pozornost? Omyl!

1-10 (179) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.