přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LENNY KRAVITZ

21.12.2014 V zaplněné O2 Areně vystoupil se svou kapelou americký zpěvák a multiinstrumentalista Lenny Kravitz. Kromě písní z aktuální desky Strut zahrál charismatický rocker i osvědčené hity jako American Woman, Fly Away, I Belong To You nebo Are You Gonna Go My Way.
13.11.2014 Lenny Kravitz zrušil kvůli náhlému onemocnění koncerty ve Vídni a Praze. O2 arena si tak bude muset na jeho vystoupení ještě počkat. Pořadatelé oznámili, že americký zpěvák a kytarista bude hrát v novém termínu a zakoupené vstupenky tak zůstávají v platnosti.
23.6.2014 Americký rocker Lenny Kravitz odhalil datum vydání své nové desky nazvané Strut. V pořadí desátá studiovka vyjde 22. září. Zároveň byl odtajněn i seznam zastávek evropské části podzimního turné. Nechybí v něm ani České republika, kde se Lenny Kravitz představí 19. prosince.
14.11.2011 V srpnu Lenny Kravitz vydal nové album Black and White America a zítra jej přijede na živo představit do Prahy. Krom novinek v O2 Areně jistě zazní i jeho klasické hity, z nichž pro dnešek vybíráme Fly Away. Jo, užijte si koncert, jestli se chystáte.
27.5.2011 Lenny Kravitz se na podzim vrátí do České republiky a 15. listopadu vystoupí v pražské O2 Areně. Populární americký zpěvák k nám přijede v rámci turné k na srpen chystanému novinkovému albu Black and White America, o němž jsme shodou okolností informovali včera.
27.5.2011 Čtyřnásobný držitel ceny Grammy, Lenny Kravitz, je připraven letos v létě vydat své deváté studiové album „Black & White America“ a vyrazit na koncertní turné. Na seznamu koncertních zastávek nechybí ani Česká republika...
26.5.2011 Americký zpěvák Lenny Kravitz na letošek ohlásil nové album. Deska se bude jmenovat Black and White America a už nyní ji v rádiích uvozuje první singl Come On Get It.
10.12.2010 Málokdy se stane, aby se daly uvozovky v nadpisu článku přesunout nad libovolné slovo a přesto by na daném místě dávaly smysl. Po smrti Michaela Jacksona těžko mluvit o novince, nevíme, nakolik by ji král popu považoval za svou. A jde opravdu o hvězdná jména hostů?
10.3.2010 Kytarista skupiny Monkey Business Olda Krejčoves má za sebou účast v mnoha hudebních skupinách a jeho kytara je slyšet na více než pětadvaceti deskách různých interpetů. Svoje dlouholeté zkušenosti zúročil na autorské desce...
18.12.2008 Svoji dosavadní kariéru shrnula jedna z nejlepších domácích pop rockových zpěvaček vloni na přepychově pojatém CD+DVD s názvem Best Of ‘93 ‘07. Letošní dlouho připravované podzimní koncertní turné Anna K musela nakonec...

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.