muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LENKA FILIPOVÁ

16.12.2008 Písničkářka Lenka Filipová si na páteční večer připravila předvánoční koncert ve Smetanově síni pražského Obecního domu. V jeho rámci také proběhne křest nového koncertního DVD a CD se záznamem bratislavského koncertu.
24.11.2008 Po pětileté odmlce přichází osobitá zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová s novým projektem. V atmosféře bratislavského divadla Aréna vznikla nahrávka jejího koncertního DVD a CD se záznamem vystoupení z úspěšného akustického turné.
14.6.2008 Necelé dva týdny zbývají do vůbec prvního tuzemského koncertu kanadské popové hvězdy Celine Dion. Ta se představí 26. června v O2 Areně, kde ji svým vystoupením coby předskokanka podpoří i písničkářka Lenka Filipová.
2.10.2007 V říjnu čeká obyvatele Ostravy a jejího okolí pestrá nabídka koncertů. Ostravané se mohou těšit na malé koncerty v klubech, stejně tak na větší koncerty v halách, stadionech a kulturních domech.
5.7.2007 Letošní ročník multižánrového festivalu Okolo Třeboně je již minulostí. Pojďte se s námi podívat do tohoto lázeňského městečka, které vás vtáhne nejen tóny linoucími se ze zámeckého nádvoří a pivovarského dvora.
24.5.2007 Žádné velké překvapení nepřineslo sobotní finále autorsko-interpretační soutěže Folkový kvítek, které proběhlo v rámci stejnojmenného festivalu na Konopišti. V kategorii skupin zvítězili 16 strun a šmytec a své loňské vítězství mezi sólisty obhájila dvanáctiletá Veronika Polívková.
14.5.2007 Přírodní divadlo Konopiště nedaleko Benešova bude v sobotu hostit již tradiční přehlídku tuzemského folku a country, šestnáctý ročník festivalu Folkový kvítek. V jeho rámci vystoupí namátkou skupina Buty, Ivan Hlas, Pavel Dobeš, nebo zpěvačka Lenka Filipová.
19.4.2007 Příznivci českého folku a country si určitě přijdou na své na festivalu Lochotín, který ve stejnojemenném plzeňském amfiteátru proběhne 5. a 6 května.
17.1.2006 Na reprezentativní výběr Lenka Filipová čekala dlouho. První disk stojí na písních z osmdesátých let, kdy nalezla textařské alter ego ve Zdeňku Rytířovi v původních písních jako...
19.11.2003 Kytaristku, skladatelku a zpěvačku Lenku Filipovou netřeba představovat. Široké publikum jí zná díky albům Concertino 1 a 2, Svět se zbláznil a Lidové písničky. Na začátku léta vyšla její zatím...

10-19 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.