muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LENKA FILIPOVÁ

28.10.2012 Vítejte v časoprostoru. Nevím, jestli to čtete v dimenzi budoucí (jakože teprve bude „první“ třetí ráno), přítomné (jakože je něco mezi „první“ třetí a „druhou“ třetí) nebo minulé (jakože už byla i „druhá“ třetí), takže to vezmu co možná nejuniverzálněji...
26.6.2012 Národní finále tradiční písničkářské soutěže Porta bude probíhat o tomto víkendu v lesním divadle v Řevnicích u Prahy. Třídenní program, který odstartuje v pátek, přivítá vedle soutěžících také několik hostů z řad známých hudebníků.
14.2.2012 Když máme toho Valentýna, tak bychom si mohli dát něco zamilovaného. Třeba zamilovanou Lenku Filipovou. Česko-francouzská verze jedné z jejích nejnámnějších písní by mohlo být to pravé... ořechové. Nebo snad ne?
19.10.2010 Výjimečná kytaristka a zpěvačka, která si vždy šla svou vlastní cestou, vydává v platinové edici za příznivou cenu trojalbový box, který vystihuje její nemalý hudební záběr na poli domácí populární hudby.
4.5.2010 Dá se u nás uživit hudbou? Ano. Na kterém místě na světě byste si chtěla zahrát? Všude, kde je pozitivní prostředí, dobrá akustika a hlavně bezvadné publikum...
1.3.2010 Ve čtvrtek 4. března se v pražském Paláci Akropolis uskuteční dobročinný koncert na pomoc vážně nemocnému bluesmanovi a kytarovému virtuózovi Stevu Whiteovi.
1.9.2009 Od blues, přes jazz a ragtime, až k folku, klasice či rocku – festival Kytara napříč žánry v průběhu šestnácti koncertů představí i letos kytarové mistry nejrůznějších hudebních stylů a rozmanitých technik hry na akustické či elektrické nástroje.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
22.12.2008 Svého prvního DVD se konečně dočkala i zpěvačka Lenka Filipová a musím poznamenat, že tahle trochu nenápadná dáma si ho zasloužila už dávno. Záznam koncertu v bratislavském divadle Aréna přináší ukázku většiny...
16.12.2008 Písničkářka Lenka Filipová si na páteční večer připravila předvánoční koncert ve Smetanově síni pražského Obecního domu. V jeho rámci také proběhne křest nového koncertního DVD a CD se záznamem bratislavského koncertu.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.