muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
tagy

tag: LENKA DUSILOVÁ

22.02. Lenka Dusilová s kapelou Baromantika prišla do Bratislavy pokrstiť album V hodině smrti.
19.01. Druhý ročník festivalu Spectaculare, který propojuje pohybové divadlo, vizuální umění a hudbu začíná již ve středu 21. ledna v Paláci Akropolis vystoupením performerky Lindy Kapetanea.
8.12.2014 Krátce po Vinyle oznamují své nominace také druhé, čtvrtým rokem probíhající české výroční ceny, zaměřující se na počiny v oblasti alternativnější muziky. Apollo zveřejnilo sedm finalistů, kteří vzešli z hlasování hudebních publicistů, v tradičním video teaseru.
21.3.2014 Na závěrečném koncertě cyklu Jazz&World debutovala formace progresivních českých hudebnic Doroty Barové, Lenky Dusilové a Beaty Hlavenkové.
6.12.2013 Lenka Dusilová platí na naší scéně už řadu let za ojedinělý úkaz, svébytnou písničkářku s jedinečným, mnohokrát a v řadě tvárných poloh osvědčeným hlasem - přesto si teprve nyní troufla vydat koncertní záznam.
27.11.2013 Lenka Dusilová odohrala výnimočný koncert spolu s kompletnou zostavou Baromantika v rámci relácie Pohoda_FM Live v Rádiu_FM.
16.9.2013 Lenka Dusilová a její skupina dle posledního alba příznačně jmenovaná Baromantika chystá k vydání záznam živého vystoupení. V pražském klubu Café V Lese vystupovali po tři noci.
13.9.2013 Festival VZáří, jehož hlavním programem je mezinárodní soutěž ve videomappingu, tedy velkoplošných projekcích na budovy, se letos v Olomouci bude konat již potřetí. Kromě dalších doprovodných aktivit, workshopů a výstav dostane velký prostor i živá hudba.
9.9.2013 Zamáčknout slzu, eggnoise zase hrají! Před dvěma lety kapela oznámila, že ukončuje činnost, dnes už je ale všechno jinak. Nikdo nedoufal, že se dočkáme dalšího eggnoisího alba, a přece. Bude se jmenovat 4, vyjde 25. září a mihne se na něm taky Lenka Dusilová.
18.6.2013 V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se stává již tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.

1-10 (111) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec