muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LEGÁLNÍ MP3

17.9.2008 V prodeji digitální hudby konečně dochází k dlouho očekávanému průlomu. Společnost 7digital začala jako první nabízet skladby z produkce čtyř největších vydavatelských koncernů bez často kritizované digitální ochrany DRM.
8.2.2007 Na sklonku loňského roku se vydavatelství Indies Recods rozdělilo na tři samostatné labely. Jedním z nich je Indies Scope Records, který 15. února spustí vlastní obchod s digitální hudbou své produkce.
22.3.2006 Kapela Dirty Airlines se rozhodli prostřednictvím svých stránek nabídnout k volnému stažení své debutové album Your Time For Revolution.
28.1.2006 Kolem písničkáře Jaromíra Nohavici je v posledních dnech pěkně živo. Jen pár dnů po zakončení svého turné po pražských klubech bude v úterý odpoledne chatovat se svými příznivci.
28.1.2006 Alvik, česká nu-jazzová skupina, v jejíž čele stojí charismatická americká zpěvačka Anya, odehrála 10. ledna vynikající koncert v pražském Paláci Akropolis. Pokud vám unikl, nebo si jej chcete připomenout, nyní máte šanci.
24.1.2006 Oblíbený písničkář Jaromír Nohavica, který právě absolvuje „turné“ po pražských klubech, přináší svým příznivcům dárek v podobě živých nahrávek ze svých lednových koncertů.
16.1.2006 Je vaším snem najít rozhlasovou stanici, kde budou hrát písničky přesně podle vašeho gusta? A kde nebudou žádné otravné reklamy nebo trapní moderátoři? Tak tenhle sen se vám může docela lehce splnit.
15.1.2006 Dnes si dovolíme vám představit projekt Mohawk Radio. Především začínajícím rockovým a punkovým kapelám z celého světa dává prostor bezplatně prezentovat svou hudební tvorbu, kterou si mohou jejich fanoušci, ale také lidé hledající novou muziku bezplatně stahnout
16.12.2005 Televizní síť MTV společně s počítačovým gigantem Microsoft nabídne v blízké době hudebním fanouškům službu nazvanou Urge, která se stane součástí přehrávače Windows Media Player.
14.12.2005 I když u nás v České republice není nakupování přes internet ani zdaleka běžným jevem, ve Velké Británii je tomu již zcela jinak. Nakupovat z domova přes síť můžete zcela vše, hudbu nevyjímaje.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.