muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LEFTFIELD!

27.4.2011 Čeští fanoušci si mohou zkrátit čekání na The Chemical Brothers. Kapela dává totiž ze svých oficiálních stránek zdarma ke stažení svůj set. Novinky však vypouští i další hvězdy festivalu, newyorská kapela Interpol....
9.3.2011 Pořadatelé Open Air Festivalu na dnešní tiskové konferenci odkryli další trojici headlinerů. Druhý ročník akce, který se odehraje mezi 11. a 13. srpnem na letišti v Panenském týnci, přiveze kapely Interpol, Good Charlotte a Leftfield.
24.7.2010 Počasie plné slnka, striekajúce hasičské autá, pobehujúce deti a snaha vybojovať si aspoň kúsok priestoru v tieni. Ale hlavne všade samé usmievavé tváre užívajúce si pohodu. Tak nejak to vyzeralo aj tretí festivalový deň Bažant Pohody.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.
29.4.2010 Program najväčšieho slovenského festivalu Pohoda sa začína pomaly uzatvárať, podľa slov jeho organizátora Michala Kaščáka je už hotový z 85 percent. Medzi potvrdených interpretov pribudli dalšie mená.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.