muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LED ZEPPELIN

8.1.2019 Debutové album Led Zeppelin - jak těžké je o něm psát dnes, když už víme, o jaký milník se jedná. Letos je to ale padesát let od jeho vydání, a asi těžko...
14.3.2014 Legendární Led Zeppelin se 3. června připomenou s remasterovanými edicemi svých prvních tří desek. Každá z nahrávek bude obsahovat dva disky, skládající se z původní a bonusové části.
20.4.2013 Storm Thorgerson, grafický designér a filmový tvůrce, který se proslavil spoluprací s Pink Floyd, zemřel ve čtvrtek, 18. dubna, ve věku 69 let na následky dlouhodobé nemoci.
17.12.2012 Fanoušci jedné z nejvyhledávanějších a přitom nejnedosažitelnějších legend rockové historie se dočkali. Velkorysejší oživení Led Zeppelin podle všeho nelze očekávat, filmový i zvukový záznam z londýnského koncertu z roku 2007...
21.10.2012 Za šest let existence této rubriky do ní pozvání přijala řada muzikantů a kolegů novinářů z jiných hudebních časopisů, ale nikdy nás nenapadlo nabídnout čtenářům výběr deseti desek od někoho z vlastních řad.
11.10.2012 Tomáše Hajíčka, frontmana skupiny Krucipüsk, není nutno dlouze představovat. Pozvat ho do této rubriky mě napadlo v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, že Tomáš vydává sólovou desku s názvem...
4.10.2012 Američanka Anastacia připravuje album coverzí. Pod názvem It's a Man's World by se na pultech měla objevit již 9. listopadu. Bude se jednat o zpěvaččino první album po čtyřech letech.
25.9.2012 Celebration Day – tak se jmenuje chystaný záznam koncertu legendární hard-rockové kapely Led Zeppelin, který se před pěti lety konal v londýnské O2 aréně. Přeživší zakládající členové kapely Robert Plant, Jimmy Page a John Paul Jones se tehdy sešli bok po boku na pódiu, aby uctili památku zesnulého Ahmeta Ertegüna.
21.8.2012 Saxofonista skupiny Hudba Praha je též pedagogem na FD ČVUT, překladatelem, publicistou a cestovatelem. Vít Malinovský „vyrostl“ v dejvické bluesové hospodě Houtyš a hrál v Symfonickém orchestru pro pracující a v Dechovém kvintetu Praha...
3.12.2011 Frontman v současné době odpočívajících Nine Inch Nails Trent Reznor odtajnil bližší informace k připravovanému soundtracku k novému filmu režiséra Davida Finchera s titulem Muži, kteří nenávidí ženy.

1-10 (34) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.