muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LE PNEUMATIQ

29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
26.4.2012 Letošní ročník VUT majálesu Brno proběhne třetího května v v areálu kolejí Pod Palackého vrchem. Festival bude mít 2 stage - na té zvané Starobrno zahrají Rybičky 48, držitelé ceny Anděl za kapelu roku Mandrage nebo španělští ska-punkeři The Locos.
23.5.2011 V sobotu 4. června v Úvalech u Prahy už podvacáté proběhne Ouvalskej bigbít. Festival pořádají členové kapely Divokej Bill, kteří si jako headlinery jubilejního ročníku pozvali své spřízněnce z Británie – folk-punkery The Levellers.
30.3.2011 Rakouská beatboxová špička Bauchklang se po několika měsících opět vrací na několik koncertů do Česka, aby se v polovině dubna se postupně představila na krátké sérii koncertů v Trutnově, Praze a Brně.
8.3.2011 Tři domácí kapely stojící na hraně popu a elektronické hudby vystoupí tento pátek v pražském prostoru Meet Factory. Koncert proběhne při příležitosti Dne Tibetu a v rámci oslav padesátého výročí založení organizace Amnesty International.
5.1.2011 Multižánrový festival Colours of Ostrava zveřejnil první jména českých kapel pro nadcházející jubilejní 10. ročník, jenž v moravskoslezské metropoli proběhne mezi 14. a 17. červencem.
9.9.2010 Po více než půl roce se fanoušci break beatu mohou těšit na samostatný koncert pražské breakbeatové skupiny Le Pneumatiq, která nás poctí svým vystoupením 24. 9. 2010 v klubu MeetFactory.
20.7.2009 Tentokrát budeme s fotogalerií trochu vzpomínat, a to na červen. Na Střeleckém ostrově a přilehlém okolí v centru Prahy proběhl šestý ročník festivalu United Islands of Prague.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.