muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LCD SOUNDSYSTEM

5.12.2012 Projekt LCD Soundsystem je sice už nějaký ten pátek minulostí. My si přesto dneska připomeneme jeho poslední album This Is Happening, které vyšlo předloni, a jeho pilotní singl Drunk Girls...
3.12.2012 Středeční koncert formace Midi Lidi v pražské MeetFactory nabídne také zajímavé hosty. Tím hlavním bude Newyorčan James Murphy, lídr nedávno skončivších LCD Soundsystem a také zakladatel labelu DFA Records, který se představí v DJském setu.
29.8.2011 Do největší hudební události islandského kalendáře (čti Iceland Airwaves) zbývá něco málo přes měsíc a se zbývajícími dny se i pomalu odkrývá letošní festivalový line-up. Organizátoři festivalu nedávno uveřejnili padesátku kapel...
17.9.2010 Berlin Festival bol festivalom prvých dojmov. Prvý dojem z grafiky, prvých potvrdených kapiel ako Editors, Fever Ray, Caribou alebo Lali Puna, i samotnej akcie po príchode na ňu boli viac, ako pozitívne. No s výnimkou layoutu všetky elementy postupne zhorkli.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.
1.8.2010 Disco-punkový projekt Jamese Murphyho končí v duchu hesla třikrát a dost. Album This Is Happening je zamáváním na rozloučenou, dle slov páně principálových tím nejlepším ze všech zatím zrealizovaných.
23.7.2010 Poměrně nováčkem mezi evropskými festivaly je Berlin festival, který v těchto dnech postupně odkrývá svou konečnou podobu. Jeho teprve pátý ročník nabídne na bývalém letišti německé metropole pestrý a poměrně hvězdný line-up.
7.7.2010 Vhodným festivalom na ukončenie tohtoročnej bohatej letnej sezóny bude bez debát Berlin Festival. Ten sa uskutoční v nemeckom hlavnom meste 10. a 11. septembra a prinesie aj Editors, Soulwax, LCD Soundsystem či Fever Ray.
8.6.2010 Gogol Bordello, LCD Soundsystem, We Are Scientists nebo Marina and the Diamonds – to jsou hlavní frangmenty čerstvě ohlášených účinkujících, kteří se svými novými alby zavítají na desátý ročník rakouského festivalu Frequency.
4.5.2010 Jak už jsme dříve psali, newyorský producent James Murphy dokončil nové album svého projektu LCD Soundsystem. V pořadí třetí deska, honosící se názvem This Is Happening, bude k mání přesně za dva týdny, ale už teď je venku video k pilotnímu singlu Drunk Girls.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.