muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LAVAGANCE

19.8.2014 Grapu se přezdívá „dvoudenní Pohoda pro mladší generaci (konkrétně 16-30, abychom někoho neurazili)“, ale pátý ročník piešťanského festivalu s takto silným line-upem zaslouží lépe definované místo na středoevropské festivalové scéně.
8.10.2013 Nultý ročník showcaseového festivalu Waves Bratislava sa uskutočnil 5. októbra v siedmich bratislavských kluboch v centre mesta. Prinášame krátky fotoreport, ktorý zachytáva koncerty najmä zo Starej Tržnice a Ateliéru Babylon.
26.4.2011 Slovenská gitarovka Plastic Swans, ktorá minulý rok poslala na trh novinku Mingled Stories, nahráva už svoj tretí album, opäť v spolupráci s Marekom Rakovickým z Lavagance. Oproti predchádzajúcim nahrávkam však bude naspievaná kompletne v Slovenčine.
26.10.2010 Festival Sázavafest oslavil letošním ročníkem své desáté výročí. Navíc jej už pošesté doprovodí i jeho podzimní klubová obdoba, jejíž termín tentokrát připadne na 13. listopad, kdy proběhne v pražském kulturním centru Vltavská.
18.10.2010 Třinecká kapela Charlie Straight uspěla v lokální československé kategorii cen MTV Europe Music Awards, které u nás byly v souvislosti s loňským startem zdejší mutace hudební televize uděleny vůbec poprvé, a zároveň zahájila své podzimní turné.
17.8.2010 Mladá dance-punková formace Bang! Bang! Eche! z Nového Zélandu, s jejímž živelným koncertem jste se mohli setkat třeba na letošní Pohodě v Trenčíně, se jen pár dnů před startem festivalu Telcsummer stává jeho headlinerem.
19.3.2010 Rara Avis po dlhých rokoch práce vydali pred pár týždňami svoj debutový album. O ňom i aktuálnych dojmoch z prebiehajúceho turné nám v krátkosti porozprával frontman kapely Daniel.
20.7.2009 Tentokrát budeme s fotogalerií trochu vzpomínat, a to na červen. Na Střeleckém ostrově a přilehlém okolí v centru Prahy proběhl šestý ročník festivalu United Islands of Prague.
12.6.2009 Bratislavský festival Wilsonic tento rok pripravil v spolupráci s My City i slovensko-maďarský nultý deň festivalu nazvaný Wilsonic Showcases. Z Maďarska sa tu predstavili Uno Y Medio, Žagar a Realistic Crew, zo Slovenska zase The Uniques, Lavagance a Nové mapy.
10.6.2009 Pestrý hudební program slibuje letošní ročník festivalu Untied Islands of Prague, který bude probíhat příští týden v centru Prahy. Zahájí jej čtvrteční klubová noc a vyvrcholí v pátek a sobotu programem na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. A také tentokrát návštěvníkům nabídne vstup zdarma.

1-10 (47) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.