muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LALI PUNA

17.12.2011 Aj napriek tomu, že nemecký indie-pop The Notwist nevydal regulárny album už takmer štyri roky, vyrazí začiatkom budúceho roka na krátke európske turné, Najbližšie k nám sa zastaví v rakúskej Viedni (16. 1.) a nemeckom Mníchove (17.1).
17.9.2010 Berlin Festival bol festivalom prvých dojmov. Prvý dojem z grafiky, prvých potvrdených kapiel ako Editors, Fever Ray, Caribou alebo Lali Puna, i samotnej akcie po príchode na ňu boli viac, ako pozitívne. No s výnimkou layoutu všetky elementy postupne zhorkli.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
7.7.2010 Vhodným festivalom na ukončenie tohtoročnej bohatej letnej sezóny bude bez debát Berlin Festival. Ten sa uskutoční v nemeckom hlavnom meste 10. a 11. septembra a prinesie aj Editors, Soulwax, LCD Soundsystem či Fever Ray.
6.3.2010 Už v půlce února jsme psali o prvních potvrzených kapelách nadcházejícího pátého ročníku polského Off Festivalu, díky příznivé vzdálenosti čím dál oblíbenějšího i u českých příznivců alternativní hudby. Dlouho na sebe ovšem nenechal čekat sled dalších, pro festival podstatných novinek.
18.2.2010 Kedysi one-man projekt Sindriho Már Sigfússona, dnes regulárna kapela z islandského Reykjavíku - Seabear - vydáva začiatkom marca svoj druhý štúdiový album.
5.2.2010 Naposledy sme kapelu Lali Puna, v ktorej pôsobí aj spevák známych The Notwist, mohli počuť v roku 2004 s vynikajúcim albumom Faking the Books. Teraz konečne prichádzajú s novou nahrávkou a európskym turné.
14.7.2005 Pouhé tři desky vydané na respektované značce Morr Music stačily mnichovským Lali Puna k získání nálepky kultovní kapely. Kromě pochybné cti být vzorem desítkám epigonů to znamená mimo jiné...
3.5.2004 Tatáž rubrika, jiný model: průvodce koncerty zahraničních skupin tentokrát jak v nadcházejícím, tak v tom uplynulém týdnu - odkazy na legální písně ve formátu mp3 samozřejmě zůstávají...:)
11.4.2004 No nazdar! Tak Lali Puna teď hrají rock?! Ti Lali Puna, kteří nahráli jednu z nejlepších desek současné německé indietronické scény - album Scary World Theory? Na první poslech...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.