muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LAKESIDE X

25.3.2011 Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.
11.3.2009 Multižánrový letní festival Sázavafest připravuje na příští měsíc dvě klubové akce. Karibské muzice a písničkářům bude zasvěcen Jarní Sázavafest v Abatonu, kytarovkám a elektronice pak zase Warm-up Sázavafestu v Lucerna Music Baru.
17.11.2008 Navzdory plánům zůstal Podzimní Sázavafest, stejně jako v předchozích letech, i při své čtvrtém ročníku v pražském Abatonu. Odtud pochází i naše fotogalerie, ve které přinášíme záběry z koncertů Ewy Farne nebo skupin Wohnout, Gipsy.cz či Lakeside X.
1.10.2007 Jubilejní desátý ročník festivalu Strahov Open Air, pořádaného u příležitosti zahájení nového akademického roku, se uskuteční 10. října v areálu strahovských kolejí v Praze.
6.7.2007 Od prvních tónů je cítit, že máme co dělat s pokusem o výpověď, jež by měla zahrnout pokud možno vše, hlavně ovšem celý ten pošahaný a ošklivý svět kolem nás. Ovšem psát ji s velkým...
30.5.2007 Kutná Hora se v sobotu stala dějištěm festivalu Sázavafest Battle a s ním souvisejícího finálového klání soutěže Bitva o Sázavavest. Hlavní pódium mezitím patřilo kapelám Gaia Mesiah, Wohnout, či Sto zvířat.
23.5.2007 Skupiny Wohnout, Gaia Mesiah, Sto zvířat, Tleskač, Rybičky 48 a Lure of Senses tuto sobotu v kutnohorském parku pod Vlašským dvorem podpoří osmici finalistů soutěže Bitva o Sázavafest.
14.4.2007 Další pokračování naší (již) tradiční rubriky Seznamte se pojmeme trochu netradičně. Na zoubek se totiž nepodíváme jedné, ale hned osmi kapelám, a to těm, kterým se podařilo probojovat se do finále letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle.
11.12.2006 Skupina Mindway, která v listopadu představila několik novinkových skladeb a zároveň pokřtila nový maxisingl Replay, jež je předzvěstí chystaného debutového alba, vystoupí v pátek večer v pražském klubu Rock Café.
5.4.2006 Future Line, projekt podporující mladé nadějné kapely, se tentokrát ponese ve znamení elektroniky. V úterý večer dostane prostor českobudějovické duo Love Gangsters a pražská skupina Lakeside X.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.