muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LADIDA

4.9.2009 Bývalá budova pražského dopravního podniku u stanice metra Vltavská prošla rekonstrukcí a od příštího týdne bude opět sloužit kultuře. Do nové éry vstupuje s ambicemi stát se vyhledávaným multikulturním centrem metropole.
18.3.2009 Ve Skiareálu Špindlerův Mlýn ode dneška do neděle probíhá jedna z nejvýznamnějších snowboardových akcí této sézóny, Quiksilver Snowjam. V pátek a sobotu bude pro návštěvníky připraven také zajímavý doprovodný hudební program, a to se vstupem zdarma.
1.7.2008 Creamfields, nejpopulárnější taneční festival na světě, se vrací do České republiky. Pod názvem Creamfields Central Europe chce upoutat návštěvníky ze středoevropských zemí, jejichž hlavní města leží relativně blízko Břeclavi, kde se letos výjimečná hudební událost odehraje.
22.2.2008 Krátce před osmou večerní 9. února vypukl dlouho očekávaný díl Electronic Beats série – festival jemuž vévodili živoucí legendy Underworld. Jak to ve Veletržním paláci vypadalo?
13.4.2007 Do Česka projekt Electronic Beats premiérově zavítal loni na podzim, kdy v rámci stejnojmenného festivalu v pražském Veletržním paláci vystoupili The Prodigy. Letos pod jeho hlavičkou proběhne navíc také série klubových akcí.
14.3.2007 Přestože uzávěrka hlasování do aktuálního ročníku ankety Dance Music Awards byla prodloužena, už pouze do této neděle mohou příznivci taneční hudby její výsledky ovlivnit.
5.2.2007 Před nedávnem jsme avizovali line-up hlavní stage festivalu Rio de Riviera, na které 19. května vystoupí mimo jiné američtí Fun Lovin´ Criminals či domácí kapely J.A.R., The Nihilists, Ohm Square, nebo nově dosazení The Prostitutes, a nyní informace doplníme o headlinery dalších tří scén.
15.9.2006 Své již 13. narozeniny oslaví 14. října brněnský klub Mersey. Na oslavu zavítá mimo jiné i jedna z největších osobností britského tanečního undergroundu – Justin Robertson, který je rezidentem slavné taneční party Bugged Out.
1.8.2006 Tancechtiví, kteří nadcházející víkend nebudou trávit na některém z hudebních festivalů, ale dají raději přednost velkoměstskému ruchu, mohou v sobotu večer zavítat do pražského klubu Roxy, kde vystoupí Ladida, jedna z nejvyhledávanějších domácích DJek.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.