muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LA PHAZE

16.3.2012 Na světě není moc interpretů, kteří by si sami definovali nový žánr. Patří mezi ně například francouzští La Phaze, kteří představí už 18. března v pražském klubu Futurum tzv. pungle.
8.3.2012 Po dvou letech se k nám opět vrací francouzští La Phaze. Naposledy jsme si tyto zakladatele stylu pungle mohli poslechnout na Mighty Sounds v roce 2010, někteří se na ně možná pamatují z Rock For People (2007).
25.7.2010 Šestý ročník ska-punkového festivalu Mighty Sounds letos proběhl premiérově na ploše táborského letiště. V první části fotogalerie nabízíme snímky z koncertů Donots, The Busters, Irie Révoltés, La Phaze, ale i mnoha domácích kapel.
23.6.2010 Že hlavními tahouny letošních Mighty Sounds budou španělší Ska-P, už zřejmě víte. S blížícím se termínem festivalu se ale rapidně rozšiřuje jeho program, a na všech spřízněných žánrových frontách: na své si přijdou fanoušci ska, reggae, punku, hardcore i rock’n’rollu.
31.10.2007 Nejen řádku domácích kapel, ale rovněž francouzské electro-punkery La Phaze a belgické Hooverphonic, si na své znovuobnovené slavnosti, tentokrát uspořádané pod názvem SmíchOFF Summer, pozval pivovar Staropramen.
17.9.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije již tuto sobotu. Hlavními hvězdami budou Hooverphonic a La Phaze.
29.8.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije v sobotu 22. září.
20.10.2006 Klubový festival MOVE minulý týden pořádně zahýbal Prahou. Pod jeho taktovkou proběhlo ve čtvrtek v Paláci Akropolis i další pokračování projektu EuroConnections.
11.10.2006 Budete-li chtít spočítat zajímavé koncerty, které se zítra odehrají v naší metropoli, jedna ruka vám k tomu rozhodně nebude stačit. Inu, pojďme si posvítit alespoň na některé z nich.
8.10.2006 V úterý večer se na pódium pražského Paláce Akropolis v rámci klubového festivalu Move po několika měsících opět vrátí rakouská formace Sofa Surfers. Na stějném místě se o dva dny později představí také francouzští La Phaze spolu s anglicko-českými kNot Photogenic.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.