muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KYTLICE MUSICFEST

15.7.2009 Musicfestival v Kytlici se kvapem blíží. Již tuto sobotu 18. července v přírodním areálu na okraji Českého Švýcarska vystoupí osm tuzemských kapel v čele se Skyline, Wohnouty, Divokým Billem či Sunshine a zahraničními hosty v podobě dubových Dreadzone z Velké Británie.
19.7.2007 Čtvrtým ročníkem severočeského festivalu Kytlice pokračuje letošní série akcí spadajících pod hlavičku populárního Rock for People. Vystoupí Čechomor, Tři sestry, Vladimír Mišík & ETC, nebo skupina Wohnout.
17.7.2006 Opět jsou tu tipy na víkend a s nimi tentokrát i Sinead O'Connor, Robert Plant, Salif Keita, 4lyn, Julia, nebo The Levellers.
3.2.2006 Brightonská kapela Levellers, která na podzim absolvovala společné evropské turné se skupinou Divokej Bill, se letos stane hlavní hvězdou třetího ročníku festivalu Kytlice spadajícího pod křídla mateřského Rock for People.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.