muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KUTNÁ HORA

27.5.2009 Dosud si o podobně laděném alternativním festivalu mohlo Česko nechat jen zdát. Teď se ale časy zřejmě mění: zajímavý program přinese GASK Artfest v areálu zrekonstruované Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
30.5.2007 Kutná Hora se v sobotu stala dějištěm festivalu Sázavafest Battle a s ním souvisejícího finálového klání soutěže Bitva o Sázavavest. Hlavní pódium mezitím patřilo kapelám Gaia Mesiah, Wohnout, či Sto zvířat.
23.5.2007 Skupiny Wohnout, Gaia Mesiah, Sto zvířat, Tleskač, Rybičky 48 a Lure of Senses tuto sobotu v kutnohorském parku pod Vlašským dvorem podpoří osmici finalistů soutěže Bitva o Sázavafest.
14.4.2007 Další pokračování naší (již) tradiční rubriky Seznamte se pojmeme trochu netradičně. Na zoubek se totiž nepodíváme jedné, ale hned osmi kapelám, a to těm, kterým se podařilo probojovat se do finále letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle.
15.12.2006 Také tentokrát máme pro začínající a nadějné kapely ve spolupráci s agenturou In Promotion připravenu soutěž Bitvy o Sázavafest.
5.6.2006 Druhá část fotoreportáže z kutnohorských Bitev o Sázavafest pokračuje sobotním programem. Zahrály soutěžní kapely Far Crap, Sunset Blvd., Eastpark a především pak slovensští Lavagance a Noise Cut.
3.6.2006 Slibovaná první část fotoreportáže z Bitev o Sázavafest, které se uskutečnily o uplynulém víkendu v Kutné Hoře, je zde. Tentokrát se zaměříme na pátek, kdy vystoupili...
28.5.2006 Kutná hora se o víkendu stala dějištěm finále soutěže Bitvy o Sázavest, do níž se před časem mohly přihlásit začínající a méně známé kapely.
11.5.2006 Finále letošních Bitev o Sázavafest se nezadržitelně blíží. Už 26. a 27. května se v Kutné Hoře utkají kapely, jejichž demonahrávky udělaly na porotu největší dojem a zasoutěží si o čtyři hrací časy na letním Sázavafestu, který se uskuteční od 3. do 6. srpna.

30-39 (39) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.