muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KURTIZÁNY Z 25. AVENUE

18.9.2007 V dnešním Muziduelu zabrousíme do "bubenických vod" a pustíme do pomyslného "ringu" Bohumila Krpálka alias Wikinga, známého z působení v Kurtizánách z 25. avenue a našeho autora Honzu Červenku, obhajujícího technické hraní...
30.7.2007 Někdejší baskytarista skupiny Kurtizány z 25. avenue na sólové dráze výrazně zjemněl. Svou novou tvář písničkář poprvé ukázal před sedmi roky na sólovém debutu Neptej se...
26.4.2006 První prázdninový víkend bude ve Spáleném Poříčí nedaleko Plzně patřit především příznivcům rocku, metalu a hardcoru. Uskuteční se zde festival Basinfirefest, jehož hlavními hvězdami budou švédsko-norští Clawfinger.
22.2.2006 Skupina Kollerband v sobotu v Kadani odehrála svůj zřejmě poslední koncert pro letošní rok. Kapela Davida Kollera (jinak též ex-Lucie ad.) sestavená převážně z hudebníků působících v jiných úspěšných skupinách, se rozhodla pro dočasné pozastavení své činnosti.
14.2.2006 "Viking, občanským jménem Bohumil Krpálek - jako malej kopeček," představil se mi bubeník kapely Kurtizány z 25. Avenue.
Narodil se v Praze a na bicí začínal v šestnácti, v lidové škole umění.
6.1.2006 Hudební televize Óčko zítra od dvaceti hodin odvysílá reprízu benefičního Koncertu pro Asii II., který se uskutečnil začátkem listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny.
26.12.2005 Taneční duo Egon známé především z koncertů skupiny Wohnout včera během koncertu vedlejšího projektu Devil‘s Autumn na Malé scéně pražského Paláce Akropolis pokřtilo CD se svým debutovým singlem Hitovka.
20.12.2005 Sejdeme se na Hrachovce... Zdá se, že festival Hrachovka se stane největší moravskou hudební událostí příštího roku. Už minulý týden jsme vás informovali o dvacítce potvrzených kapel a nyní se jejich výčet opět razantně rozšířil.
29.11.2005 Pakliže nemáte plány kam o prosincových večerech vyrazit, zkuste se nechat inspirovat našimi tipy. Přinášíme vám stručný přehled o hudebním dění v Praze v nadcházejícím měsíci:
15.11.2005 Původně plánovaný koncert skupiny Kurtizány z 25. avenue, který se měl uskutečnit zítra v pražském Paláci Akropolis, se přesouvá. Kurtizány nakonec zahrají 5. prosince v klubu Futurum na Smíchově.

11-20 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.