muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KURTIZÁNY Z 25. AVENUE

21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
26.10.2010 Festival Sázavafest oslavil letošním ročníkem své desáté výročí. Navíc jej už pošesté doprovodí i jeho podzimní klubová obdoba, jejíž termín tentokrát připadne na 13. listopad, kdy proběhne v pražském kulturním centru Vltavská.
20.10.2010 Kurtizány z 25. Avenue se po krátké koncertní pauze znovu vracejí na koncertní pódia. Své podzimní klubové turné zahájí 27. října v plzeňském Anděl Café. Po šestnácti zastávkách ho zakončí 18. prosince v poličském divadle.
30.8.2010 Již 23. ročník "českého Woodstocku" se opět konal v trutnovském areálu Na Bojišti. V průběhu čtyř dnů zde zahráli například Manic Street Preachers, Asian Dub Foundation, Senser, The Glitter Band, Irie Révoltés či Arch Enemy.
3.8.2010 Harrachov se o tomto víkendu stane dějištěm patnáctého ročníku festivalu Keltská noc. Během dvoudenního programu se zde vystřídají bezmála tři desítky kapel. Tradičně budou převažovat domácí, program ale zpestří i hosté z okolních zemí.
30.4.2010 Již 21. ročník studentských oslav Majáles proběhl 24. dubna v plzeňském Amfiteátru Lochotín. Mezi jinými zahráli V3Ska, Kurtizány z 25. avenue, the.switch, Tleskač, Marie Rottrová, Status Praesents, UDG, Kryštof, Znouzectnost, Fast Food Orchestra a Horkýže Slíže.
6.11.2009 Na polovinu listopadu chystají k vydání prozatím bezejmenné album Kurtizány z 25. avenue. Deska vzniká ve studiu ústřední osobnosti kapely, kytaristy Tomáše Varteckého, který se nově stal i vokalistou.
2.10.2009 Pohled do kalendáře napovídá, že tuto neděli budou mít svátek Františkové. V pražském klubu Futurum v tento den proběhne vzpomínkový večer na jednoho z nich, předloni zesnulého kytaristu skupiny Žlutý pes Františka Kotvu.
24.9.2008 Od čtvrtka 25. do soboty 27. září bude v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti probíhat hudební veletrh Muzika. Ve více jak šedesáti expozicích se představí bězmála dvě stovky firem z celého světa.
15.8.2008 Plánovaná stavba dálnice D3 z Prahy do Českých Budějovic vyvolává jak pozitivní reakce, tak i vlny nesouhlasu. Ke druhé skupině se připojilo i několik kapel a interpretů v čele s Annou K. nebo Davidem Kollerem. Svůj názor se rozhodli dát najevo benefičním koncertem, jež proběhne 29. srpna v Pikovicích.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.