muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KUŘE V HODINKÁCH

1.11.2012 Kuře? V hodinkách? Tak to bychom snad měli ještě jako archiv analogově na vinylu, jinak digitálně v nulojedničkách, nebo teď, po letech, výjimečně i na živo, ale ať už tak nebo tak - výtečná volba!
6.9.2012 Kuře v hodinkách skupiny Flamengo, jedno z nejzásadnějších alb české rockové historie, slaví letos čtyřicet let od svého vzniku. Poté, co deska s řadou bonusů vyšla v reedici, je na řadě i její koncertní připomenutí.
21.4.2012 Po (plus/minus) pětadvacítkové reedici ze sklonku 90. let tu máme jubileum čtyřicetileté…O Kuřeti v hodinkách bylo mnohokrát řečeno vše podstatné: nezpochybnitelný monument domácí rockové historie trvá ve své síle navzdory věkům...
28.1.2010 V pátek 29. ledna pokřtí trio Michala Prokopa, Luboše Andršta a Jana Hrubého nový pražský klub Kuře v Hodinkách. Prostor s kapacitou pro stovku hudebních posluchačů se otevírá ve stejnojmenné restauraci v Praze na Žižkově.
7.8.2006 Zvukový mistr Petr Kocfelda je pamětníkem doby, kdy se u nás rocková hudba dostávala na gramofonové desky jen pomalu a v "neškodných" dávkách...
29.5.2006 "Póza v rockové hudbě je vždycky směšná nebo je to kýč," říká zvukový mistr Petr Kocfelda, jehož jméno najdete na mnoha deskách, které stojí za to poslouchat.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.