muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KUDYKAM

8.2.2012 Michalu Horáčkovi bývá leckdy podsouváno narcistní velikášství a při pohledu na unikátní kolekci, na níž se prominenti popové scény ujali osmi variací téže písně, ten pocit ještě zesílí.
23.11.2011 O projektu Tante cose da veder Petra Hapky, Michala Horáčka a Ondřeje Brzobohatého informovalo vydavatelství Sony Music už v průběhu loňského léta, přičemž k vydání mělo dojít tehdy v říjnu. Zem se ale slehla a teprve nyní, po více jak roce, se dostává na pulty obchodů.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
19.12.2009 Nový počin Petra Hapky a Michala Horáčka, „soundtrack k lyrikálu“ Kudykam, sice vychází pod hlavičkou H&H, ale protože autorský rukopis této dvojice už je natolik čitelný a „očekávatelný“, album vás těžko něčím překvapí...
16.9.2009 O tom, že hudebník a skladatel Michal Horáček připravuje na 22. října do pražské Státní opery premiéru svého ambiciózního scénického projektu Kudykam, bylo napsáno mnoho. Mezi aktuality ovšem patří informace o albové verzi projektu.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.