muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KRYŠTOF

17.1.2013 Poté, co Kryštof loni v říjnu vydali nové album, je jich všude plno. Připomeňme si ale, jak zněli zhruba před dvanácti lety. Vzhledem k počasí posledních dnů vybíráme z jejich debutové desky Magnetické pole jednu velice tematickou skladbu.
2.12.2012 Nejprodávanějším českým albem je momentálně Inzerát skupiny Kryštof a za ním se na druhém místě drží Tak mě tu máš písničkáře Jaromíra Nohavici. A jaká to náhoda, že duet s Jaromírem Nohavicou se nachází i na albu Kryštof? Hm... Jasný Song dne.
18.8.2012 Po dvou a půl letech se fanoušci kapely Kryštof dočkají nového alba. Jmenovat se bude Inzerát a vyjde v polovině října. Už nyní jej ovšem předznamenává stejnojmenný pilotní singl, který je zároveň i naším dnešním Songem dne.
12.8.2012 Dorazil mail z vydavatelství Universal, že prý „nevídaná podívaná jen umocňuje podmanivý nový hit tradičně invenční populární kapely, která ani tentokrát nezůstala stát na místě“. S nohama na zemi se na to tedy podívejme.
11.5.2012 První květnový den se poprockoví Kryštof zavřeli do studia, aby začali pracovat na novém albu. Fanouškům nabízí s předstihem dvě lákadla. Vedle obrazových záznamů z nahrávání desky je to zejména jméno producenta Yarona Fuchse.
24.2.2012 Mňága a Žďorp letos slaví čtvrtstoletí od svého vzniku. Přesně na Apríla, 1. dubna 2012, vydá kapela speciální kolekci svých písní, které pro tuhle příležitost přezpívali přední čeští a slovenští muzikanti.
12.7.2011 The Streets, Pendulum, Jimmy Eat World, Beatsteaks, Cancer Bats, Anberlin, The Ghost Inside, ale i domácí Kryštof - to jsou kapely, jejichž koncerty shrnuje závěrečná část naší fotogalerie z letošního Rock for People.
26.5.2011 Třináctý ročník festivalu Okoř se šťávou proběhne v sobotu 4. června na louce v podhradí stejnojmenné zříceniny hradu nedaleko Prahy. Na programu budou koncerty kapel Kryštof, Sto zvířat, Vltava, ETC s Vladimírem Mišíkem, UDG, Lety Mimo, České srdce nebo B.S.P.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.

11-20 (110) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.