muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KRUCIPÜSK

14.3.2014 Po tolika letech a deskách už Krucipüsk sotva někoho překvapí z hlediska zvuku i formy - což je zároveň nejlepší zpráva pro fanoušky. Nová kolekce Boombay přináší typický, okamžitě rozeznatelný (a prakticky nezaměnitelný), hravě rázovitý crossover,...
6.2.2013 Od hustě zdeformovaného hardcoru přes juchavý klubový bigbítek až po artrockové figury… Chcete tvrdit, že vás taková paleta vlivů u Krucipüsku překvapí?
17.12.2012 Neříkejte, že jste si toho nevšimli! Ano, Krucipüsk, jedna z nejvýraznějších tuzemských formací, vydala nové album Rodinnej diktát, jehož stylový záběr je tentokrát opravdu široký. Kapela se nechala slyšet, že má tentokrát potenciál oslovit všechny generace.
6.11.2012 Výročí padesáti let značky Marshall se neslavilo jen na nedávném megakoncertu ve Wembley, naopak se dočká i Praha. Bude mu totiž věnován letošní Beatfest, který proběhne 8. prosince v Incheba Areně na Výstavišti v pražských Holešovicích.
26.10.2012 Tři roky po albu Amen vydává liberecká rocková kapela Krucipüsk nové album. To ponese název Rodinnej diktát a na pultech obchodů se objeví ve čtvrtek. O den později kapela zahájí koncertní turné, kde novinku představí živě.
25.10.2012 Kvarteto ostrých hochů v čele se zpěvákem a textařem Tomášem Hajíčkem rozhodně přes léto nezahálelo, a ač se Krucipüsk objevoval na různých letních festivalech, stihla tahle stále populárnější čtveřice nahrát novou desku s názvem Rodinnej diktát.
11.10.2012 Tomáše Hajíčka, frontmana skupiny Krucipüsk, není nutno dlouze představovat. Pozvat ho do této rubriky mě napadlo v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, že Tomáš vydává sólovou desku s názvem...
16.5.2012 Už tento pátek a sobotu se v areálu letního kina v Ústí nad Labem koná Miladafest. Na své si přijdou fanoušci různých žánrů, festival nabízí pro každého něco.
4.5.2011 Festival Mezi ploty letos slaví 20. výročí. Oproti předešlým rokům se pořadatelé rozhodli vypustit jeho dobřanskou a brněnskou část a jak sami říkají, veškeré úsilí věnují velkým oslavám v Praze. Ty vypuknou 28. a 29. května v areálu bohnické psychiatrické léčebny.
9.4.2011 První sólový počin Tomáše Hájíčka, fousatého démona z Libně, zcela jistě nenechá nikoho chladným. Většina lidí se asi po pár taktech zblázní, CD skartuje a nadosmrti si bude pouštět již jen Moravanku na uklidnění...

1-10 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.