muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KŘEST

21.4.2008 Dva z dosavadních vítězů soutěže Coca-Cola Popstar si na středeční večer naplánovali křty svých nových alb. Mariánskolázeňští 100°C novinku představí v pražském Lucerna Music Baru, Temperamento pro změnu v klubu Futurum.
15.4.2008 Stálice domácí punkové scény, celé čtvrtstoletí v nezměněné sestavě hrající kapela Visací zámek, na svém zítřejším koncertu v pražském klubu Futurum pokřtí DVD a CD se záznamem prosincového vystoupení z pražské Lucerny, na němž skupina oslavila své pětadvacáté výročí.
14.4.2008 Kapela OTK, která už po patnáct let brázdí nejen českými pódii a drží se na špici domácí nezávislé scény, v těchto dnech vydává nové album. Jeho křest proběhne ve středu večer na koncertu v pražském Klubu 007 Strahov.
26.2.2008 Valašskomeziříšská stálice domácí pop-rockové scény – kapela Mňága a Žďorp – na svém čtvrtečním koncertu v pražském Lucerna Music Baru pokřtí své nové album Na stanici polární, které vydala začátkem měsíce.
8.2.2008 Kapela Toxique, jeden z nejzajímavějších objevů domácí hudební scény posledních měsíců, v těchto dnech vydává své eponymní debutové album a zároveň na příští týden připravuje jeho křest. Ten se uskuteční v rámci úterního koncertu v pražském Lucerna Music Baru.
7.2.2008 Člen kultovní domácí hip-hopové formace PSH Vladimir 518 v lednu vydal sólovou deskou Gorila vs. Architekt a zítra večer ji v pražském klubu Roxy pokřtí.
24.1.2008 Poslední lednový den se zřejmě stane dalším milníkem v kariéře nadějné kapely Prague Ska Conspiracy. Vydá totiž debutové album Life on Ropes, které bude uvolněno k bezplatnému stažení prostřednictvím internetu, a zároveň jej na svém koncertu v pražském Lucerna Music Baru pokřtí.
21.12.2007 Karlovarská hip-hopová kapela Bow Wave na svém dnešním koncertu v pražském Paláci Akropolis pokřtí své druhé album nesoucí název Spotřebič.
7.12.2007 Plán R’nB-funkové kapely Navigators na nedělní večer je jasný – odehrát koncert v pražském Lucerna Music Baru a v jeho rámci pokřtít debutové album Sky Travellin’, které vyšlo v polovině listopadu.
2.12.2007 Zpěvačka Bára Zemanová čekala na oficiální křest své desky Rozjetej vlaktéměř tři čtvrtě roku. Nakonec se uskuteční v úterý večer v pražském Abatonu. Vstup bude pro všechny příchozí zdarma.

71-80 (153) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.