muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KŘEST

5.11.2008 Pražské Divadlo Archa bude od zítřka do neděle dějištěm dalšího ročníku Famufestu, pořádaného studenty Filmové akademie múzických umění. V doprovodném koncertním programu figuruje vedle mnoha dalších také kapela Ohm Square, která zde v pátek pokřtí své album Taking Shape.
5.11.2008 Pražská kytarovka Fake Tapes po téměř roční námaze pokřtí v pátek 7.listopadu v klubu Rock Café své debutové album Just Like Superheroes. Desku vznikající zhruba od listopadu loňského roku vydává jako vůbec první kapelní počin labelu Soundsquare Music.
23.10.2008 Kapela Southpaw pokřtila v pražském Lucerna Music Baru svou novou desku Addiction, jíž vydala začátkem měsíce. Mezi posilami, které skupinu při koncertu podpořily, nechyběl kytarista Filip Míšek, cellistka Tereza Kovalová, zpěvačka Klára Nemravová nebo rapper Nironic.
20.10.2008 Nadnárodní skupina Alvik vydá příští týden své očekávané druhé album. Forms Apart, jak zní jeho název, přichází rok po EP Cold June a celé čtyři dlouhé roky po kladně hodnoceném debutu Breathing Geometry.
20.10.2008 Společný projekt Lenky Dusilové, pianistky Beaty Hlavenkové a experimentálního Clarinet Factory Eternal Seekers již několik týdnů putuje světem. Mimořádnému setkání šestice hudebníků z rozdílných hudebních světů však posluchači mohou být přítomni i naživo.
15.10.2008 Podzimní odnož Sázavafestu kdysi začínala v Abatonu. V tomto roce se ale pořadatelé rozhodli okusit halové prostředí a akci uspořádat v Incheba Areně na Výstavišti. Mezi hlavní lákadla budou patřit koncerty skupin Wohnout, Skyline, Gipsy.cz nebo Desmod, vedle kterých zde proběhnout hned dva křty.
14.10.2008 „Hudba je pro nás o komunikaci: přijmeš, zpracuješ, rozvineš a pošleš dál, to je pro mě její účel,“ říká Gregory, frontman formace Southpaw, která přichází po dvou letech se svou pátou studiovou nahrávkou Addiction. Přesně za týden ji pokřtí na koncertu v pražském Lucerna Music Baru.
1.9.2008 Vladimír Mišík spolu se svou kapelou ETC dnes vydává slibované dvojDVD a dvojCD se záznamem loňského koncertu v pražském Divadle Archa, který se uskutečnil v rámci turné ke zpěvákovým šedesátinám. Za účasti řady hostů bude pokřtěno 11. září na vystoupení v pražském Paláci Akropolis.
24.6.2008 Kromě výročního koncertu Elánu v Areně HC Sparta nebo narozeninového koncertu Heleny Vondráčkové ve Státní opeře se dnes Praha stane dějištěm křtu nové desky skupiny Žlutý pes.
22.4.2008 Brněnští Čankišou se svou fůzí různých etnických vlivů na rockovém základě a bohatou sbírkou exotických nástrojů projeli svět od ostrova Réunion v Indickém oceánu až po Pakistán a v těchto dnech vydávají nové album Lé La.

61-70 (153) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.