muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KŘEST

29.11.2007 V pražském klubu Roxy dnes večer proběhne křest aktuálního alba Rapstar rappera Marpa. Na koncertu jej doprovodí z souputníci z projektu Musiclovers - MC Wohnout, 4P a Kfied – a support mu obstarají Dj Acme z Inside Crew, DJ Smog a Jackpot.
16.11.2007 V úterý 20. listopadu proběhne v pražském klubu Cross křest druhého singlu česko-slovenské formace Lealoo. Singl s názvem All The Tears následuje po loňském I’m Your Shadow, se kterým kapela bodovala na Radiu Wave.
12.11.2007 Beat Safari, tak zní název debutového alba breakbeat-popové skupiny Le Pneumatiq. Před týdnem vyšlo a dnes večer bude v pražském klubu Roxy pokřtěno.
7.11.2007 Taneční Duo Egon mělo původně být jen zpestřením pro návštěvníky koncertů skupiny Wohnout, jejíž rytmická sekce se svým krátkým skečem rozhodla vstoupit do každého z koncertů. Nyní ale vydává CD.
30.10.2007 Přední tuzemská elektronická kapela Khoiba zítra v pražském klubu Roxy pokřtí své novinkové, v pořadí druhé album Melow Drama, jež se na pultech objevilo teprve před několika dny.
26.10.2007 Pop-rocková zpěvačka Anna K. připravuje na předvánoční trh své první výběrové album. Deska pod názvem The best of Anna K. vyjde 15. listopadu a kromě osvědčených hitů bude také obsahovat novou píseň Láska 2. 0.
9.10.2007 Dva roky po vydání svého posledního studiového počinu Krása nesmírná a rok po vydání koncertního DVD a CD představila pardubická kapela Vypsaná fiXa nové album. Pokřtěno bude na zítřejším koncertu v pražské Retro Music Hall a koncem měsíce pak ještě v pardubickém klubu Ponorka.
2.10.2007 Pražský Lucerna Music Bar se dnes večer stane dějištěm koncertu zpěvačky Ewy Farne spojeného s křtem jejího nového alba, které nese název Ticho a v obchodech je k dostání od včerejška, tedy s týdenním předstihem oproti avizovanému plánu.
25.9.2007 Monika Načeva, Michal Pavlíček a DJ Five představí na zítřejším koncertním křtu v pražském klubu Rock Café své společné album Mami. Album bude od 8. října v prodeji jako součást speciálního vydání týdeníku Respekt a do klasické distribuce se pak dostane v listopadu.
28.6.2007 Navrátivší se Monika Načeva, spolu s ní kytarista Michal Pavlíček a také DJ Five – to je trojice, která se do pravidelného společného vystupování pustila letos v březnu, načež před nedávnem představila i na vinylu vydané EP se zhudebněnými texty Jáchyma Topola Tyhle dny a Jdeš krajinou.

81-90 (153) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.