přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KRÁLOVNY RYTMU

19.08. Ysella (Zel) Heather Kaute se narodila v Perzance v Anglii roku 1984. K bicím se dostala relativně pozdě, až ve svých patnácti letech. A to i přes to, že odmala sledovala svého otce, který bubnoval v různých kapelách.
23.07. Athena Michelle Bass je americká muzikantka, bubenice a herečka. Její starší bratr Tommy Lee bubnuje ve slavné kapele Mötley Crüe. Athena se narodila 8. prosince 1964 v Los Angeles. Její otec sloužil v americké armádě a matka, původem Řekyně, se stala Miss Řecka.
26.06. Tato teprve šestnáctiletá americká bubenice má za sebou více než šest stovek živých koncertů, nahrávání v Nashvillu a LA, vystoupení na NAMM 2016 a studiovou práci s hudebníky z celého světa.
21.05. Bubenice a perkusionistka Meg Thomas se pohybuje v hudebních sférách, které sahají od rocku až po calypso, avantgardu, mluvené slovo, latin jazz, punk a metal. Působí i v tanečních kapelách a souborech bicích nástrojů.
27.04. Narodila v roce 1976 v Sacramentu v Kalifornii. Její biologický otec hrál v 60. a 70. letech na bicí. Cortney ovšem vyrůstala s matkou. Ta sice muzikantkou nebyla, ale svou dceru v nadšení pro bubny podporovala.
14.03. Dnes již sto tříletá Viola Smith je americká bubenice známá pro své účinkování v orchestrech, swing bandech a populární hudbě převážně ve třicátých a čtyřicátých letech dvacátého století. Stala se jednou z prvních profesionálních hráček na bicí nástroje.
26.02. Patří mezi dnešní mladé talentované bubenice, které inspirují další dívky, aby hrály na bicí nástroje. Narodila se 17. září 1989 ve Virginii a na bicí hraje zhruba od svých jedenácti let.
13.02. Americká bubenice z jižní Kalifornie má za své zhruba desetileté účinkování v kapelách na svém kontě plno nahrávek a zkušeností z pódií. V současné době působí v kapele The Two Tens, která v únoru 2016 vydala své první album Volume...
01.01. Narodila se v jižní Kalifornii. Její otec vedl bubenickou pochodovou kapelu, takže není překvapením, že Stephanie vyrostla v podstatě s paličkami v ruce. V deseti letech začala hrát v první školní kapele.
3.12.2016 Kristen Gleeson Prata se narodila v americkém Ohiu dvěma hudebním nadšencům. Muziku měla kolem sebe od mala a vyrostla hlavně na funku sedmdesátých let, kapele Rat Pack a soulovém a gospelovém zpěvákovi Al Greenovi.

1-10 (51) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.