muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KONTRAFAKT

26.7.2010 Na Malé Skále na Liberecku vypukne už tento čtvrtek osmnáctý ročník festivalu Benátská noc. Oproti původně ohlášenému programu však na poslední chvíli dochází k několika drobným změnám.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
21.4.2009 Navrátivší se letní festival Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. a 11. července v přírodním areálu ve Svojšicích u Pardubic, představil svého prvního headlinera. Bude jím americký rapper Xzibit.
2.3.2009 Přidrzlá, vtipná a energii chrlící britská rapperka Lady Sovereign je první ohlášenou hvězdou letošního osmého ročníku Hip Hop Kempu, největšího tuzemského hip-hopového festivalu. Na královéhradeckém letišti se představí v české premiéře.
23.12.2008 Vánoční akci připravila televize Óčko pro ty, kteří se chystají na velkou slavnostní vyhlášením výsledků RGM Hudebních cen Óčka 2008, které proběhne 22. ledna v pražské Tesla Areně. Od dnešního dne do 28. prosince je možné zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu.
6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
2.9.2008 Jamajský dancehallový zpěvák Shaggy a britská electro-popová skupina Kosheen, tací byli hlavní headlineři pátého ročníku festivalu Semtex Culture, který se uskutečnil v sobotu v brněnském Mariánském údolí.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
15.10.2007 Nový album najpopulárnejšej slovenskej hip-hopovej kapely Kontrafakt sa po sérii odkladov dostane na trh už 21. októbra, pod názvom Bozk na rozlúčku
6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.