přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KONGRESOVÉ CENTRUM

12.6.2014 Zpěvačka a klavíristka Tori Amos vystoupila v rámci turné k albu Unrepentant Geraldines v pražském Kongresovém centru. Výborné expresivní vystoupení si můžete připomenout v naší fotogalerii.
3.4.2014 O Ludovicovi Einaudim se mluví jako o neoklasikovi a také, že patří mezi současné minimalisty, bývá tak řazen po bok Philipa Glasse nebo Michaela Nymana. Už tato dvě kategorická zařazení jsou ve vzájemném sporu.
14.1.2014 Italský pianista a skladatel Ludovico Einaudi vystoupí 1. dubna s doprovodnými hudebníky v pražském Kongresovém centru. Einaudi bývá často spojován s proudem minimalismu ve vážné hudbě, na mysl přichází jména jako Michael Nyman či Phillip Glass.
11.12.2013 Po pětileté pauze se do Prahy vrátí americká zpěvačka a skladatelka Tori Amos. Na koncertě, který se uskuteční 11. června příštího roku v Kongresovém centru v Praze představí nové album Unrepentant Geraldines, které vyjde na jaře.
27.9.2013 Americký bluesman po necelých dvou letech znovu poctí Prahu svou návštěvou. Tentokrát se na světovém turné zastaví 5. října v Kongresovém centru, kde představí mimo jiné písně ze zatím poslední studiové desky Driving Towards Daylight.

1-10 (89) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.