muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KOA

26.1.2009 Tohle že má být nahrávka v podstatě odložených skladeb, s jejichž vydáním kapela KOA zatím otálela? Čtveřice v čele s výrazným skladatelem, klávesistou a zpěvákem Máriem Bihárim to naštěstí...
18.8.2008 V západočeské metropoli dnes začíná patnáctý ročník multikultuního festivalu Na ulici. Do 27. srpna se v jeho rámci uskuteční řada volně přístupných koncertů, pro které budou připraveny scény na náměstí, v ulicích, parcích, ale i hudebních klubech.
1.2.2007 Že Oleš – Jörgensmann – Oleš není jen krásně symetrický název pro kapelu, že Haně Hegerové to pořád dobře zpívá a že KOA si obstojně vystačí i bez Zuzany Navarové - o tom všem se budete moct přesvědčit během února, pokud si vyrazíte na koncert do některého z klubů ve Východních Čechách.
29.5.2006 Jméno skupiny KOA bývalo vždy spojováno se znamenitou, nedávno zesnulou, zpěvačkou Zuzanou Navarovou a i když ‘pozůstalí‘ muzikanti nadále pokračují i bez ní, její nezaměnitelný...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.