muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KLAXONS

19.8.2014 Grapu se přezdívá „dvoudenní Pohoda pro mladší generaci (konkrétně 16-30, abychom někoho neurazili)“, ale pátý ročník piešťanského festivalu s takto silným line-upem zaslouží lépe definované místo na středoevropské festivalové scéně.
15.4.2014 Sviatok elektronickej hudby u susedov? Okrem dobre známeho festivalu Nowa muzyka to je aj varšavský FreeForm Festival. Lineup akcie, ktorá sa uskutoční v máji láka na niekoľko zaujímavých zahraničných, ale i jedno veľké domáce meno.
25.3.2014 Slovenský Grape Festival ohlašuje po zveřejnění Klaxons a Bombay Bicycle Club další kapelu z Britských ostrovů. Tuto dvojici doplní na pozici headlinera kapela Editors, která s sebou přiveze své zatím poslední studiové album The Weight Of Your Love.
18.3.2014 Slovenský Grape Festival rozšiřuje svůj line-up o další zajímavé jméno. Na piešťanském letišti přivítá v půlce srpna také jedno z nejzářivějších jmen současné britské indie rockové scény, londýnské Bombay Bicycle Club.
21.2.2014  „Ostrov svobody“neboli maďarský festival Sziget, na který to nemáme od nás zase tak daleko, odhalil již významnou část svého letošního line-upu. Nechybí totiž první headlineři. Přesto je to zatím jen malé procento toho, co tento sedmidenní hudební svátek ještě přinese a oznámí.
5.2.2014 Britští Klaxons jsou zpět a opět změní barvu. Po debutové new raveové senzaci Myths of the Near Future a tvrdším Surfing the Void jsou tentokrát králi tanečních parketů. Zatančí si na ně i piešťanský Grape Festival.
1.2.2014 Britští Klaxons pomalu, ale jistě dokončují práce na svém třetím, prozatím bezejmenném albu. Kapela, která svůj žánr definuje jako new rave, se zapsala do povědomí posluchačů mixem elektroniky, indie rocku a chytlavými melodiemi.
9.7.2013 Druhá část fotogalerie z Rock for People je venku. Podívejte se, co poslední dva dny festivalu přinesly a co známé či méně známé kapely předvedly.

1-10 (49) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.