muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KINGS OF LEON

12.2.2009 Sesterské nemecké festivaly Hurricane a Southside potvrdili v posledných dňoch niekoľko silných mien do svojho lineupu. Prídu Kraftwerk, Moby, Kings of Leon, Franz Ferdinand... a Die Ärzte.
21.1.2009 Skupina Coldplay a zpěvačka Duffy se mohou těšit ze čtyř nominací na letošní Brit Awards. Se třemi je následují vítězové loňské Mercury Prize Elbow, indie-popaři Scouting For Girls a zpěvačka Adele.
1.1.2009 Přelom letopočtu přináší také ohlédnutí za prodejností alb. Dvěmi nejsledovanějšími teritorii v hudebním světě jsou britské ostrovy a severní Amerika a právě na ta si teď posvítíme.
1.9.2008 Američtí Kings of Leon finišují s přípravami nového alba, následníka Because Of The Times z roku 2007. Inspiraci pro nové skladby nasávali jižané ze státu Tennessee v alkoholu a medikamentech.
8.2.2008 Najslávnejší festival na svete – britský Glastonbury - prezradil mená svojich prvých troch headlinerov. Sú nimi Kings of Leon, The Verve a Jay-Z.
21.7.2007 Sourozenecká kapela – tři bratři a bratranec – z amerického Nashvillu nějakým způsobem okouzlila firmu, že jí vydává již třetí album, což, upřímně řečeno, nechápeme... Ale budiž, za naše peníze to není...
4.7.2007 Po nekonečných průtazích šli organizátoři festivalu nizozemského festivalu Lowlands s pravdou ven a zveřejnili účinkující pro letošní ročník. Lineup tohoto festivalu je skoro stejně bohatý jako loni, headlinery letošního ročníku jsou Arcade Fire, Nine Inch Nails nebo Interpol.
31.3.2005 Loňský ročník putovního amerického festivalu Lollapalooza byl zrušen kvůli malému zájmu o vstupenky. Letos se jeho pořadatelé rozhodli zkusit štěstí a uspořádat jednorázový festival téhož...
21.12.2004 Bratři jak se patří? Před lety to byli třeba Bee Gees, nedávno zase Hansons. V záplavě nejrůznějších kytarovek se druhé album kapely Caleba, Nathana, Jareda a Matthewa Followillových dá jen...
20.10.2003 V podstatě rodinný podnik je americká čtveřice Kings of Leon. Založili jí v Nashvillu v roce 1998 bratři Caleb, Nathan a Jared Followillové a jejich bratranec...

31-41 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.