muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KINGS OF LEON

12.1.2010 V rámci bilancovania sa pozrime tentoraz na najpredávanejšie európske albumy uplynulého roku. Po Susan Boyle tróniacej na vrchole nasleduje Lady Gaga, za ňou sú možno trochu prekvapivo rockeri Kings of Leon.
12.1.2010 Koniec roka je už tradične príležitosťou na bilancovanie. Hudobné spoločnosti vydávajú výročne správy, rebríčky sumarizujú najväčšie hity. Pozrime sa, komu sa v uplynulom období darilo najviac.
4.1.2010 Newyorská zpěvačka Lady GaGa měla v uplynulém roce vskutku úspěšný rok. Kromě toho, že za debutovou desku The Fame z konce roku 2008 získala několik ocenění, vyšplhalo se hned několik jejích singlů na čelní pozice celoročních hitparád.
10.12.2009 Pomalu se blížící přelom roku tradičně s sebou přináší obligátní rekapitulační žebříčky. Výjimkou není ani přední světová služba distribuující digitální hudbu iTunes, která zveřejnila desítku nejprodávanějších alb za letošní rok.
28.8.2009 Na žně se mohou začít těšit fanoušci americké kapely Kings of Leon. V krátkém sledu totiž vydá album remixů, koncertní DVD a konečně i nové studiové album.
30.7.2009 Populární americká kytarovka Kings of Leon má od nynějška svůj label. Tedy svůj… Agentura Bug Music založila sublabel, jemuž kapela propůjčila svůj název a získala tak rozhodující slovo, jaké desky budou pod jeho hlavičkou vycházet.
9.7.2009 Open'er se v minulosti katapultoval do pozice největšího polského festivalu a letos se posunul zas o něco výš. S šedesáti tisíci návštěvníky a line-upem v čele s Kings of Leon, Faith No More, Arctic Monkeys, Placebo, Prodigy nebo Mobym se vyrovnává leckterému ze zavedených svatostánků.
7.3.2009 Belgie, Nizozemí a Dánsko sice patří mezi menší země, ovšem po desetiletí si drží tradici velkých hudebních festivalů. Pokud se rozhodnete pro výlet za hudebními zážitky, pak se budete moci setkat mimo jiné s Brucem Springsteenem, Depeche Mode, Oasis, Coldplay, The Killers a mnohými dalšími.
19.2.2009 Ze čtyř nominací na britské hudební ceny Brit Awards se letos těšila skupina Coldplay a zpěvačka Duffy. První jmenovaní odešli s prázdnou, oproti tomu mladá Velšanka si na včerejším ceremoniálu v londýnském Earls Court připsala tři zářezy.
13.2.2009 Festival Heineken Open’er, jehož letošní ročník bude probíhat od 2. do 5. července na letišti Babie doły v polské Gdynii, představuje záhy po prvních potvrzených kapelách, jimiž byli Placebo, Madness a Gossip, další zahraniční headlinery.

21-30 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.