muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KILLERS

6.5.2011 Bubeník The Killers vypustil do světa další detaily o chystaném debutu Big Talk. Poslední chybějící dílek v informační skládačce představovalo oznámení tracklistingu nahrávky a definitivního data vydání, které je naplánováno na 11. července.
30.4.2010 Po několik měsíců se okolo lasvegasských The Killers točily spekulace o tom, že frontman Brandon Flowers připravuje sólové album. Teprve dnes ale přišlo jasné slovo: skutečně tomu tak je.
20.1.2010 Americká kapela The Killers si po skončení probíhajícího turné dopřeje odpočinek. Pauzu v jednom z rozhovorů potvrdil kytarista Dave Keuning, podle nějž kapela díky koncertování a natáčení desek neměla v uplynulých šesti letech chvíli klidu.
3.12.2009 Tentokrát se nám klipů sešlo požehnaně a proto dnešní Videotipy budou o něco málo bohatší, než jste zvyklí. Připravena máme vánoční videa The Killers a George Michaela, Charlotte Gainsbourg kooperující s Beckem a řadu dalších.
9.11.2009 Po třech studiových deskách dospěla lasvegasská kapela The Killers ke svému prvnímu živáku. Live From The Royal Albert Hall, jak zní jeho název, je kompletem DVD nebo Blu-ray disku a audio CD a na pultech se objevuje právě dnes.
18.12.2008 O historii amerických The Killers si můžete přečíst v erudované stati kolegy Vojtěcha Ryndy, nebudeme tedy znovu omílat fakta a zaměříme se na současnost. Zabijáci z Las Vegas se totiž novou deskou Day & Age dostali na rozcestí.
24.8.2007 Rok po vydaní zatiaľ posledného albumu Sam’s Town, plánujú The Killers umiestniť na trh kolekciu b-strán singlov.
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.
14.2.2007 Největší ohlas u britské hudební akademie v posledním roce vzbudily kapely The Killers a Arctic Monkeys. Obě dnes získaly po dvou cenách Brit Awards, shodně v kategoriích kapela roku a album roku - Arctic Monkeys v britské a Killers v mezinárodní části.
27.11.2006 Chybu má druhá deska Killers jedinou: hraje si prostřednictvím intra a outra na celek, kterým není. Killers vždycky byli kapela singlová, ne albová. Jejich písničky znějí nejlíp izolovaně...

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.