muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: KENNY WAYNE SHEPHERD

21.5.2016 Bluesový muzikant, ještě k tomu jeden z těch současných (rozuměj tomu mladých) a navíc i komerčně úspěšný - no je to v současných dobách možné? Ano, a to v osobě Kennyho Waynea Shepherda.
15.3.2015 Jestli jste se někdy báli, že blues postupně bez party černošských staříků umře, starosti můžete hodit za hlavu. Stále totiž existují muzikanti, kteří tento žánr nejen posunují kupředu, ale zároveň si získali úctu „rady starších“.
3.5.2014 Na předchozím albu How I Go vsadil jeden z nejvýraznějších bluesrockových kytaristů střední generace hlavně na původní skladby a zázemí svého Bandu. Novinka Goin' Home, kterou poprvé nahrával v rodném Shreveportu v Louisianě, představuje jeho protipól.
5.2.2014 Někteří muzikanti se k nám prostě vracejí rádi. Jedním z nich je i blues rockový zpěvák a kytarista Kenny Wayne Shepherd, který vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 18. května v rámci série klubových koncertů United Islands České spořitelny.
19.6.2013 Pódiová sestava tohoto velmi zajímavého, mnohdy kontroverzního, ale v každém případě nepřehlédnutelného kytaristy a soudobé osobnosti bluesové a bluesrockové kytary, je z turné z jara roku 2011: „Myslím si, že je to hodně tradiční sestava,“ říká Shepherd.
22.12.2012 Pražský klub Lucerna Music Bar přivítal na svých prknech další hvězdu, muzikanta, který je ceněný pro svůj nekompromisní přístup k hudbě, kterou hraje, a ke zvuku své kytary ve stylu, který v šedesátých letech odstartoval Jimi Hendrix...
22.11.2011 V zaplněném Lucerna Music Baru vystoupil 20. listopadu jeden z nejuznávanějších bluesových kytaristů současnosti - Američan Kenny Wayne Shepherd. Do České republiky zavítal za doprovodu kapely, která stála u zrodu jeho nového alba How I Go.
15.11.2011 Kenny Wayne Shepherd, který patří ke špičce mezi současnými světovými kytaristy, vystoupí v Praze 20.11. a ještě předtím i 17.11. v Šumperku. Hudebník přijíždí totiž na pozvání festivalu Blues Alive.
9.11.2011 Fanoušci blues se již příští týden dočkají tradičního mezinárodního festivalu Blues Alive, jehož šestnáctý ročník proběhne opět ve městě Šumperku na různých místech od 17. do 19. listopadu. Hlavní hvězdou programu je mladý americký kytarista Kenny Wayne Shepherd.
7.11.2011 Již příští týden se stane pošestnácté Šumperk středoevropským hlavním městem bluesové hudby. Od 17. do 19. listopadu zde proběhne festival Blues Alive, který do Šumperka láká od nás i zahraničí mnoho návštěvníků.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.